Sezonun En Rahatlarından: Mini Elbise ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Gündelik bahar giyiminin kurtarıcısı mini elbiseler

Gündelik giyim esnasında önceliğimiz minimum parça ile maksimum şıklığı yakalamak. Çünkü fazla parçalı kombilerin getireceği uyum ve kullanım kaygısından uzak, rahat hareket edilebilen ancak etkileyici bir imaja sahip olmamız gereken günlerde az parça ile şıklık yakalamak neredeyse modanın bir kuralı gibi. Siz moda tutkunu okurlarımıza özel tek parça ile şıklığı yakalamanızı sağlayacak ve şıklık yarışındaki yerinizi garanti altına alacak, gündelik giyime uygun mini bahar elbiselerini seçtik, size zevkinize uygun bir elbise ile sokakları canlandırmak kaldı.

mini elbise modelleri

Cesur kadınlara

Seçeceğiniz elbisenin direkt olarak mini bir kesime sahip olmak zorunda olmadığı konusunda anlaşarak işe başlayalım. Kalça kısmını kamufle ederek daha rahat olmanızı sağlayacak olan elbisenizde geometrik desenlerin kesiştiği sınırlarda bir yırtmaç yardımı ile mini elbise imajı yaratmanız işten bile değil. Bu görüntüye ince bir kuşak eklediğinizde üst üste binen katmanlı kumaş görüntüsü ise farklı bir tasarım oluşturduğunuz algısı yaratacaktır.

mini elbise modelleri

Eğer bu denli farklılığa gerek olmadığını ve daha da basit kombinlere ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, siyah düz kesim elbiselerin kadınların gardırobundaki kurtarıcı rolüne sığınabilirsiniz. Tepeden yapılmış bir balerin topuzu, iri kemik güneş gözlükleri, bez kol çantaları ve Converse çiftiniz ile siz de baharın sportif havasına katılabilirsiniz.

mini elbise modelleri

Modern kadınlar için düşünülmüş yüksek boyun kesimi ve derin kol oyuntusu ile birlikte, aynı tarza eşlik eden desenlerin yer aldığı mini elbiseleri seçmek, sizi gerçekten de modanın en rahat öncüsü haline getirebilir. Bunun için mini borsa çanta ve metalik saat gibi modern şehir havasında aksesuarlardan da destek almanız mümkün.

mini elbise modelleri

Süet ve kahverengi deri gibi klasik şıklıkta bootielerinizle birlikte Akdeniz havasını üzerinize almanızı sağlayacak olan el işlemeli şile bezi elbiseleri mutlaka değerlendirmelisiniz. İnceliği ve hafifliği ile size harika hissettirecek olan bu tarzdaki elbiselerin daha çok beyaz ve nude tonlarında olması iç açısı bir görüntü yaratmanızda size yardımcı olacaktır.

mini elbise modelleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*