Sezonun En Son Trendi Yarım TopuzlarYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Eğer saçlarınız gösterişli bir topuz için fazla kısaysa ya da saçlarınıza biraz dağınıklık katarak salaşlık ve topuz şıklığını bir araya getirmek istiyorsanız sezonun en son trendi yarım topuzları kesinlikle denemelisiniz. Eğer topuz nasıl yapılır diye endişeleniyorsanız yazımızı okumaya devam etmeniz bu pratik saç modelini uygulamanız için yeterli.

saç topuzu

Kısa saçlılara topuz

Saçlarınızın gündelik bir topuz yaptığınızda hemen dağılmasından ve kısa olduğu için bir türlü tam olarak toparlanamamasından rahatsız oluyorsanız yarım topuz modellerini beklemeden denemelisiniz.

saç topuzu

Saç boyunuz kısa da olsa dağınık görünümü ve kolay uygulaması ile istediğiniz ideal görüntüyü yakalamanızı basitleştiren bu saç topuzları ile saçlarınızın kısa olması sorun olmaktan çıkıyor.
Yarım topuzlarla örgüler

Eğer yarım topuzun şık görünümüne biraz farklılık katmak istiyorsanız bunun için saç örgüsü modellerinden yardım alabilirsiniz. Saçlarınızın ön kısmını ya da kaküllerinizi arkaya doğru balık sırtı şeklinde örebilir ve arkada yüksek bir yarım topuz modeli yapabilirsiniz.

saç örme

Yüksek topuzlar

Özellikle büyük küpeler ya da omzu açık elbiseler kullandığınız günlerde harika duracak yüksek topuzları artık yarım topuz modeline uyarlayabilirsiniz. Saç topuzu modellerinde hep daha sıkı ve göz alıcı topuzlardan hoşlanıyor hem de farklılık katmak istiyorsanız saçlarınızın üst yarısını başınızın üstünde büyük bir sarmal şeklinde dolayarak oldukça güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

saç topuzu

Toka ile sağlam topuzlar

Eğer topuzlarınızın istediğiniz kadar düzgün olmamasından şikayet ediyorsanız bunun için kalın bir lastik toka yeterli olacaktır. Kısa olduğu için toplayamadığınız ya da uzun olduğu için çabuk dağılan saçlarınızı topuz formunda sabitlemek istiyorsanız başınızın orta kısmında saçlarınızın üst kısımlarını lastik bir tokanın içinden geçirmeye başlayarak büyük bir simit elde edebilir bu sayede gündelik tempoda saçlarınızı sabitleyerek rahat edebilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*