Sezonun Minimalist KüpeTrendiYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Minimalist küpeler

Minimalizm yalnızca makyaj ya da giyim modasını değil en çok da aksesuar modasını etkisi altına almış  durumda. Minimalist parçalar bir arada kullanılmaya müsait basit yapıları ile birden fazla küçük parça kullanmak isteyen kadınların da gündelik kullanım için gözdesi oluyor. Siz de minimalizm trendini yakalamak için size özel seçtiğimiz modelleri inceleyebilirsiniz.

Kupe Trendleri

Çapraz tek parça

Kulaklarınızın kıkırdak kısmında üstte kullanacağınız iki küpe bir arada gibi bir görünüm tek başına dikkat çekici bir görünüm için yeterli olacaktır. Bu sade ancak geometriden ilham alan değişik modeller daha belirgin olması amacı ile saçların kulak arkasına atılması ile birlikte kullanılmak için idealdir.

Kupe Trendleri

Birden fazla parça bir arada

Takım halinde birlikte satıldığını görebileceğiniz bu küpe takımları kulaklarınızın iç ve dış kıkırdakları delikse kullanılmaya müsait oldukça sevimli ve farklı bir görüntü yaratacak modellerdir.

Kupe Trendleri

Hafif parıltı kazandırılan parçaları ile daha dikkat çekici olan bu mini küpeleri yalnızca gündelik kullanım için değil özel günlerde de abartısız bir şıklık ve hafiften marjinal bir tarz oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Kolye zincirlerinizdeki metal rengi ile uyum sağlayacak bu küpelerde gümüş ve altın rengini yanında pembe metal olanları da bulmak mümkün.

Kupe Trendleri

Dilerseniz küçük halkalar, dilerseniz küçük toplar, dilerseniz de minik halkalar… Kendi kullandığınız ancak tekini kaybettiğiniz ya da tek başına fazla küçük bulduğunuz için kullanmadığınız küpeleri değişik şekillerde bir araya getirebilirsiniz. Hiçbir kural yok, her halükarda harika görüneceksiniz biraz yaratıcılık yeter!

Kupe Trendleri

Yalnızca kısa ve küçük küpeleri değil ince uzantılı zincirleri de ucunda kurşun biçimde bir aparat ile sarkmasını sağlayarak bu tarz için kullanabilir, yine eklem kısımlarına halkalar takabilirsiniz.

Kulak piercingi ile birlikte kullanabileceğiniz bu farklı küpe çeşitlerinde gümüş ve altın rengi küpeleri de karıştırabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*