Sezonun Saç Trendi Mor RengiYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Mor Renkli Saç Modelleri

Renkli saçların her yerde görmeye tam alışmıştık ki renkli saç modelleri arasında biri sıyrılarak sezonun en büyük trendini oluşturmayı başardı. Mor rengini lila başta olmak üzere farklı tonlarda saçlarda gördüğümüz sezon modasında farklı tonların yanı sıra farklı tarzlar da dikkatimizi çekiyor. Farklı olmayı sevdiği kadar romantik kadınların da tercihi olan mor saçları sizin için yakından inceliyoruz.

Mor Renkli Saç Modelleri Mor Renkli Saç Modelleri
Açık tonlar
Gri geçişlerin karıştırıldığı açık tonlarda lilanın saçlarda kullanılması, daha farklı bir görünümün yanı sıra daha genç bir tarz da ortaya koymanıza yardımcı oluyor. Özellikle açık tenli kadınların tercih ettiği lila tonları farklı saç modellerini de daha iyi yansıtarak dalgalarınızı, buklelerinizi ya da örgülerinizi belirginleştiriyor.

Mor Renkli Saç Modelleri
Lilanın dilerseniz ombreler ile geçişli tonları yakalanabiliyor, hatta orijinal saç rengi siyaha yakın ya da siyah olan birçok kişi dip boyası uygulamasından kaçınarak saçlarının doğal rengi ile morun açık tonlarını uzun zaman içerisinde birlikte kullanarak saç renginde farklı bir geçiş anlayışı tercih edebiliyor.
Renkli saçları doğal saçlarınızın tonu ile uyumlu bir halde kullanmak için ise biraz zaman gerekebiliyor.

Mor Renkli Saç Modelleri
Geçişli formlar
Elbette moru tek bir ton halinde kullanma zorunluluğumuz bulunmuyor. Dilerseniz açıktan koyuya dilerseniz koyudan açığa geçişler şeklinde farklı tonlarını tüm saçlarınızda toplayabileceğiniz mor rengini, dilerseniz saçlarınızın yalnızca uçlarında yine ombre uygulaması ile kullanmak da mümkün olabiliyor. Saçlarınız siyah ya da koyu kahve tonlarındaysa yumuşak ve koyu tonlarda morlar, açık renkli ise daha çılgın ve parlak tonlarda morlar kullanmak akıllıca olabiliyor.

Mor Renkli Saç Modelleri
En yoğun morlar
Saçlarında morun elektrikli canlılığını sonuna kadar hissettirmek isteyenler için göz alıcı mor tonları da sezonda sıkça kullanılıyor. Saç modelleri arasında iri dalgalar ile kullanılmasını yakıştırdığımız fosforlu ve parlak morlar farklı cilt renklerine uyum sağlayabiliyor olması ile avantaj sunuyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*