Sezonun Trend Çanta FikirleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bu yaz bayılacağımız çantalar

Çantalar kombinleri oluşturma konusundaki en büyük yardımcımız ve elbette ki kadınların eşyalarını da yanında taşımak konusunda adeta bir vazgeçilmezi. Kadınlar için yüzyıllardır değişmez bir tutkuya dönüşmüş olan çantaların önemi ve yeri değişmese de günümüz izlerinin oldukça değişken olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu sebeple her sezon yenilenen çanta modasının bu defa en çok beğenilen tarzlarını ve modellerini yakından inceleme altına alıyoruz.

moda cantalar

Modern tarzlar

Modern fikirler ile oluşturulmuş kombinleri tamamlamak için favorimiz bu sene neon renklerden yana. Büyük çantaların ise geçmişte kaldığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Boyut konusunda oldukça uç çizgilerde gidip gelen çantaları şekil yönünden ise geometrik formlarda görüyor ve renklerinin daha da parlak görünmesini sağlayacak olan deri gibi düz dokularda tasarımların yapıldığını fark ediyoruz. Özellikle baştan aşağı siyah rengine büründüğünüz günler ya da apartman topuk gibi nostaljik detayları modernizm dengesine kavuşturmak istediğiniz günlerde bu modelleri tercih etmek akıllıca olacak.

Etnik tarzlar

moda cantalar

Çantalarda da tıpkı ayakkabı ve plaj giyim modasında olduğu gibi bu sezon etnik desenlerin ikinci planda kalmış sessiz hakimiyetini görmek mümkün. Öyle ki el işlemesi desenleri ve salaşlığı ile Uzak Doğu esintileri taşıyan bu dokumaları aslında birçok yerde görsek de kombin konusunda tereddüde düşenlerimiz olabiliyor. Oysaki kot kombinlerinden uzun eteklere kadar birçok farklı tasarımı renklendirmek için kullanabileceğiniz etnik desenleri sakin ancak renkli bir görünüm kazanmak için birçok farklı alanda kullanmak mümkün.

moda cantalar

Pratik tarzlar

moda cantalar

Şıklığınıza pratik bir boyut katmak istiyorsanız 2017 çanta modasının gözdeleri arasında organizer sırt çantalarını mutlaka değerlendirmelisiniz. Özellikle iş yaşamını kolaylaştırma konusunda en büyük yardımcılarınızdan biri olacak olan organizer çantalar ile siz de artık çantaların yalnızca kombin tamamlamaktan çok öte fonksiyonları olduğunu keşfedebilirsiniz.

moda cantalar

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*