Şık Kadınların Sırlarını Öğrenerek Sizde Etkileyici Bir Değişiklik YaşayabilirsinizYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Çevremizdeki bazı kadınlar en azından bizim kadar uğraşmadan daha şık ve zarif olmayı başarabilmektedir. Bu şık kadınların sırrı olarak dikkat çekerken bizde bu sırlara uygun ufak değişiklikler yaparak aynı etkiyi yakalayabiliriz. Arkadaşlarınızdan dışarı çıkma teklifi aldığınızda sinir oluyor ve nasıl hazırlanacağınızı düşünerek panik oluyorsanız vereceğimiz ipuçları tam size göre.

giyinme önerileri

Tüm kıyafetlerinizi hızlı bir şekilde gözden geçireceğinize bazı bilgiler ışığında hem daha hızlı hem de daha güzel bir hazırlık süreci geçirebilirsiniz. Son dakika programlarına artık daha rahat katılabilir ve hazırlıklarınızı sıkıntı yaşamadan tamamlayabilirsiniz.

Programınızın Tarihi Önceden Belirliye Almanız Gereken Önlemler

Tarihi önceden belli olan planlarınız için hazırlıklara en az 2 gece önceden başlayabilirsiniz. Bu şekilde aklınızdaki kombinleri deneyebilir ve ayna karşısında kendinize gerekli zamanı ayırabilirsiniz. Hazırlıklarınızı tamamlamak için bu aşamada makyaj ve saç stilinize bile zaman ayırabilirsiniz.

kadın giyim

Son dakika programları için önceden kullandığınız ve beğeni topladığınız giysilerden yararlanabilirsiniz. Aynı kombinleri ufak aksesuar değişiklikleri ile takım yaparak yeniden kullanabilirsiniz. Bu tür durumlar için dolabınızda mutlaka siyah bir elbise bulundurmanız gerekmektedir. Temiz tutulmuş ve kaliteli görünüme sahip ayakkabılar son dakika programlarının hayat kurtaran efsaneleri olarak görülebilir. Şık kadınların sırrı sizin yaşam felsefeniz olabilir.
Önce Kendinizi Etkilemeye Önem Vermelisiniz

Maalesef başkaları için yaşadığımız hazırlık yaparken de hissederiz. Oysa biz kadınlar öncelikli olarak kendimiz için hazırlanmalıyız. Başkaları için değil. Enerjinizi yükseltecek bir kıyafet seçimi nerede olursanız olun keyif almanızı ve enerjinizin yükselmesini sağlayacaktır. Bu durumda siz de bulunduğunuz ortama yayacağınız pozitif enerji ile dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

kendinize güvenin

Beğendiğiniz kombinlerin olduğu resimleri saklamak ve yeri geldiğinde bunlardan yararlanmak sizin için en ideal seçenek olacaktır. Yeri geldiğinde resimdeki havanın yaratılmasını sağlayabilir ve bu şekilde kendi moda stilinizi de belirleyebilirsiniz. Kıyafetleri parça parça görmek yerine bütün halleri hakkında fikir sahibi olmak her zaman avantaj sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Kararsız Kaldığınızda Joker Parçanız En Sevdiğiniz Jean Pantolonunuz Olabilir

Çok sıkıştığınız bir anda yardımınıza en çok sevdiğiniz ve kendinize yakıştırdığınız Jean pantolonunuz koşabilir. Şık bir ayakkabı ve üst seçimi ile yapacağınız birliktelikleri şallar veya uzun takılar ile kombin yapabilirsiniz. Etkili bir görünüm için ilk fırsatta farklı şal bağlama teknikleri üzerinde de kendinizi eğitebilirsiniz.

kadın jean

Renkleri kombinlemek konusunda kendinize güvenmiyorsanız unutmayın en şık görünüm tek renkten yana kullanacağınız tercihler ile oluşturulacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken size en çok yakışan tonun doğru belirlenebilmesidir. Kıyafet olarak ne seçerseniz seçin doğal ve bakımlı saçlara sahip olmak şıklık yarışında her aşamada öne geçmeniz anlamına gelecektir. Şık kadınların sırrı olarak verebileceğimiz son tüyo ise seçtiğini renge uygun ancak son derece frapan bir ürün kullanarak kıyafetinizi renklendirmeniz olacaktır.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*