Şıklık Yarışında British Fashion Awards’tan İlham AlınYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Royal Albert Hall’da kırmızı halının en şık isimlerinin adeta yarıştığı ve göz kamaştırdığı British Fashion Awards yani İngiliz Moda Ödülleri gecesinden ilham alarak siz de bu sene kış modası tarzınıza yeni fikirler katabilirsiniz. Kate Moss’tan Gigi Hadid’e modayı belirleyen ünlü isimlerin farklı tarzlarından kendinize en uygun olanı seçerek artık siz de gecelerin aranan şıklık ismi olmak ister misiniz?

İşte sizin için British Fashion Show’dan akılda kalan çarpıcı kareler

Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger
Siyahın yoğunlukta kullanıldığı transparan detaylara sahip elbisesi ile siyah saçları ve bronz teniyle harika bir uyum yakalayan 2017 kış modasının parlaklığını üzerinde taşıyan Nicole Scherzinger, saçlarını geriye doğru biçimlendirerek elbisesinin yaka detaylarını da vurgulamayı başarmıştı. Özellikle düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken ünlü yıldız bu cesur parçayı oldukça başarılı şekilde taşımayı başardı.

Karlie Kloss
Karlie Kloss
Kaşlarını ve kirpiklerini belirginleştirerek son vuruşunu da kırmızı ruj ile yapmayı seçen ünlü isim, gece boyunca sade şıklığı ile beğeni topladı. En şık elbise modellerinden biri olarak görülen elbisesinde fazla risk almayarak siyah renginin asaletinden vazgeçmeyen Kloss, şıklığını detaylarla sağlayanlardan biri olarak anıldı.

Kate Moss

Kate Moss
Gecenin en retro tarzını ortaya koyan ünlü model bizleri adeta sinemanın eski yıllarına götürürken iri dalgalı saçları ve 50’ler modasını hatırlatan göz makyajı ile kadınsı görünümün doruklarında bir tarza sahip olmayı başarmıştı. Siyah elbise modelleri klasmanında gecenin en başarılı isimlerden biri olarak görülen Moss, sarı saçlarına oldukça uyumlu bir havadaydı.

Gigi Hadid

Gigi Hadid
Parlaklığın vurgulandığı kendine has nude cilt makyajı ile tanıdığımız model Gigi Hadid ise yine parlaklığın ve metaliksi tonların etkisi altındaydı. Saçlarını toplayarak makyajını bu sefer daha da göz önüne çıkaran ünlü model, elbisesindeki yenilikçi kesimler ile modacılardan beğeni topladı.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*