Sınırları Aşmak İsteyen Cesur Kadınlara Özel TavsiyelerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kadınların sınırları aşma vakti!

Cesur kadınlar için yenilikler ve değişimler hayatın olmazsa olmaz bir parçasıdır. İnsan aklının ya da yaşam tecrübelerinin bir sınırı olmadığını bilen modern kadınlar için yaşamda sınırları zorlamak ve daima daha iyisini ya da yenisini keşfetmek adeta bir ihtiyaçtır. Eğer siz de hayatında yeniliklere açık olmanın da ötesinde cesurca sınırları zorlayan kadınlardan olmak istiyorsanız, bu güçlü kadınların kendilerine has özelliklerinden ilham almayı unutmamalısınız.

sinirlari asmak

Kendilerinden işe başlarlar

Sınırları zorlayan ve hayatında daima yeniliklere kapılarını açık bırakan tecrübesel kadınlar için öncelikle değişimden nasibini alması gereken kişi kendileridir. Değişimden ya da gelişimden korkmayan bu kadınlar için her yeni hata ya da tecrübe bir ders ve kişisel gelişim aracı niteliğindedir. Hatalarından ders aldığı gibi başarıları ile de asla yetinmeyen bu kadınlar için hayatı dolu dolu yaşamak önceliktir ve bu konuda da en çok görevin kendilerine düştüğünü, kimseyi yenilikler için beklememeleri gerektiğini bilirler.

sinirlari asmak

Çevrelerini buna göre oluştururlar

sinirlari asmak

Yeniliklere açık kadınlar için arkadaş çevrelerinin kendilerine anlayış gösteren ve her koşulda destek olan insanlardan oluşması önemlidir. Çünkü hayatını dolu dizgin sürdüren kişilerin yargılanmaya değil, tecrübelerini karşılıklı olarak paylaşacağı, kendisi gibi yenilikçi ruhlara ihtiyacı vardır. Çevrelerini seçmezler, hayatlarındaki değer verdikleri insanlar kendiliğinden onlar ile aynı heyecana sahip farklı insanlardan oluşur ve değer verme kriterinin kendiliğinden doğru insanları seçmelerine yardımcı olmasını sağlarlar.

sinirlari asmak

Düşünceleri önemsemezler

Evet, yeniliklere açık ve sınırları zorlayan kadınlar düşünceleri önemsemezler. Ancak bu kesinlikle eleştirileri ya da farklı fikirleri önemsemedikleri anlamına gelmez. Onlar sadece kendilerini kırmaya ya da motivasyonlarını düşürmeye yönelik yapılan olumsuz konuşmalardan kaçınırlar. Yaşam tarzlarına olan saygı onlar için oldukça önemlidir. Bu nedenle hayatta hiçbir fırsatı ”diğerleri ne der” korkusu ile kaçırma riskini göze almazlar.

sinirlari asmak

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*