Sırt Dekolteli Elbise Modelleri ile Çekiciliği Arkanıza AlınYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Cazibenizi arkanıza gizleyecek sırt dekolteli elbiseler

Dekolteler çarpıcı bir çekiciliğe sahip olmak isteyen cesur kadınların özel etkinlikler ve gece organizasyonları için vazgeçilmez tercihi. Siz de tüm cazibenizi sırtınızdaki o açıklıkta bir araya getirecek olan bu gizemli ve kadınsı parçaları keşfederek modanın en çok konuşulan isimlerinden biri olarak çevrenizde yer almaya hazır olun.

sirt dekolteli elbiseler

Klasik dekoltelere farklı yorumlar

Dekolteler içerisinde en çok görmeye alışkın olduğumuz tarz şüphesiz geniş omuz başlangıcı ve bel çizgisine kadar inen derin V kesim dekolteler. Vücudunuzu saran elbise modelleri için oldukça cazip olan bu klasik anlayışa 2017 elbise modelleri bir miktar farklılık katmayı ihmal etmiyor.

sirt dekolteli elbiseler

Dantel şeritlerin bralet tarzı bir şekilde sırtınızın arkasında pencere oluşturduğu dekolteler, iki parçalı elbise modellerinde de tercih edildiğinde bel dekoltesi ile oldukça uyumlu görünen bir tasarım. Elbette bu görüntüyü çeşitlendirmek sizin seçiminize kalmış. Dantellerin verdiği klasik şıklığı daha minimalist fikirler ile modernize etmek isteyen kadınlar için ince ipli ve çapraz geçişli sırt işlemeleri iyi bir alternatif.

sirt dekolteli elbiseler

Danteller konusunda ısrarcı iseniz, bu zevkiniz bel dekoltesi ile birlikte kullanmanıza olanak veren bir diğer tasarımda da yani sırtınızda kalın bir dantel parçasına yer vererek elbisenizde hayat bulabilir.

sirt dekolteli elbiseler

Bu modern tarzları birlikte kullanmak için ise dore renklerde parlak aksesuarlar tercih etmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Keza sırt dekolteli elbiseleri en çok yakıştırdığımız renk olan siyah teninizle mükemmel bir uyum içinde olduğu gibi bu görünümün kuşkusuz en iyi tamamlayıcısı altın renkleri ile gelecektir.

sirt dekolteli elbiseler

Sırt dekoltenizi nispeten kamufle etmek ve elbisenize biraz daha gençlik havası katmak için pileli dokuda ve katlı bitişlere sahip pelerin eklemelerine sahip elbise modellerine de göz atmanızda fayda var.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*