Siyah Ruj MakyajlarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Siyah gizeminin ruj hali

Siyah rengi bilindiği gibi kadınları daha çekici ve gizemli kılma konusunda bir klasik olarak görüyoruz. Ancak cesarette sınır tanımayan 2017 makyaj trendleri bizlere çılgın fikirler sunmaya devam ediyor. Siyah ruj modasının hayatımıza girmesi ile birlikte bu fikrin nasıl kullanılması ya da hangi göz makyajlarına uyum sağlayacağı konusu ayrı bir gündem oluşturdu. Siz de siyah rujum gizemli çekiciliğini dudaklarınızda nasıl taşıyacağınızı bizimle öğrenebilirsiniz.

siyah ruj

Parıltılar içinde siyah

siyah ruj

Siyah rujların dikkat çekici ve ağır görüntüsü onları gece makyajında kullanmanız için ideal kılıyor. Eğer sizin de özel bir davet için tercihiniz siyah rujdan yana olacaksa göz makyajınızda parıltılı renklere yer vererek makyajınızdaki parlaklık – matlık dengesini yakalayabilirsiniz. Kaşlarınızın rengini biraz koyultarak bu alt üst dengesini pekiştirmek de mümkün. Ancak cildinizde mat ürünler tercih ederek parıltıların gözleriniz ile sınırlı kamasını tercih etmeniz daha akıllıca olacaktır. Keza kullandığınız bütün far renkleri simli ise yeterince parıltılı görünerek geceyi aydınlatacaksınız zaten.

siyah ruj

Siyaha dikkat çekici uyarlamalar

siyah ruj

Siyah rujun marjinal kadınlar tarafından beğenileceğini tahmin etmek zor değildir. Ancak tahminlerin ötesinde makyaj modelleri  ile böylece zor bir ürünü ustalıkla kullanan kadınlar görmek yüzleri gülümsetiyor. Özellikle renkli saçlar ile birlikte tam anlamıyla bir marjinal tarzın ortaya konmasını sağlayan siyah rujlar, turuncu alt tonlu mürdüm ve mor gibi renklerle harika bir uyum yakalamış.

siyah ruj

Kedi gözü makyajını siyah ruj cazibesi ile birleştirmeye ne derseniz? Sizi iddialı kadınlar listesinde bir anda zirveye oturtacak olan bu görüntüde makyajınıza biraz da buğulu renkler ile dumanlı bir hava vermek ve tamamen siyah bir elbise ya da kombin kullanmak sizi siyahın karşı konulmazlığı içerisinde mükemmel gösterecektir.Takma kirpikler ile gözlerinizi daha da büyüleyici kılmanız ise bonus önerimiz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*