Siyah ve Beyaza Dair En Güzel Alışkanlığımız Çizgili KombinlerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Çizgili kombinler ile hipnotize edin

Siyah ve beyaz çizgileri olan parçalardan oluşan kombinler bu sene sokak  modasında yerini almaya hazırlanıyor. Baharın yaklaşması ile hareketlenen desenler hipnotize edici çizgiler ile kendini göstermeye başlarken, çizgili parçaları nasıl kullanacağınızdan çizgileri nerelerde taşıyabileceğinize kadar her detayı size sunuyoruz.

Çizgili Kombinler

Nasıl kombinlemeli?

Çizgili Kombinler

Çizgili parçaları seçtiğiniz takdirde yeterince göz alıcı bir deseni taşıyor olursunuz. Bu nedenle dikkati çizgi desenli giysi ya da aksesuarlarınıza odaklamalı, diğer parçalarınızda bütünleyici ancak sade parçalardan yana tercihinizi kullanmalısınız. Dilerseniz siyah ve beyaz renginden birini seçerek buna yoğunlaşabilir ve hareketliliği çizgiler ile sağlayabilirsiniz. Dilerseniz de fosforlu renkler, sarı gibi göz alıcı renklerde çantalar, İspanyol paça kotlar ile de çizgili parçaları kombinleyebilirsiniz.

Üst giyiminde eğer çizgili desenlere sahip bir bluz ya da tshirt seçtiyseniz diğer parçalarda sade olmanız gerekiyor. Ancak bu sadeliğe küçük detaylar kazandırmaktan çekinmeyin. Örneğin tshirtünüzün bir kenarını pantolonunuzun içine koyabilir ya da kotlarınızda yırtıklar olanlarından giyebilirsiniz.

Hangi parçalarda çizgileri seçmeli?

Çizgili Kombinler

Siyah beyaz desenli çizgiler bu sezon daha çok üst parçalarında karşımıza çıksa da elbise modellerinin en hanımefendi tarza sahip olanlarında modernlik kazanmak için çizgili desenler kullanılıyor. Mini dar etek modellerinin yüksek yaka, derin kol kesimli olanlarında simetrik geometriler ile bel kıvrımına odaklanıldığını görebiliyoruz. Gözlük ya da topuklu ayakkabı gibi favori parçalarınıza ek olarak tırnaklarınızda çizgili nail art desenleri uygulamak da bu modernizmi destekler cinsten bir fikir olabilir.

Çizgili Kombinler

Mini eteklerin yanı sıra bel kısmı dar genişleyen çan etekli elbiselerde de çizgileri tercih etmek kıvrımlarınızı belirginleştiren hipnotize edici bir görüntü kazanmanızı sağlayabilir. Boğazlı kazak ve balıkçı yaka bluzlarda da görebileceğimiz siyah beyaz çizgiler ise 90’lar modasına göndermeler yapan cinsten.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*