Sizi Kahvenin En Sıcak Tonları ile Tanıştıracak Kahverengi Ombre Saç ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Ombrede kahverengi farkı

Ombre saç renkleri geçişli tonları ile tekdüzelikten uzak kadınların saç boyarken öncelikli tercihi. Ev kitleri ile kendiniz dahi uygulayabileceğiniz kadar pratik bir kullanıma sahip olan ombreler saçlarınızda farklı alanlarda yoğunlaşan geçişli renkler ile saçlara alev gibi bir görünüm katıyor. Ancak daha çok kızıl ve sarı tonlarında görmeye alıştığımız ombre kahverengi renginin doğallığı ile birleştiğinde de büyüleyici renkler ortaya çıkıyor. Siz de kahverengi ombre saç modellerini inceleyerek kendiniz için en uygun geçişleri keşfedebilir, saçınızdaki tek renk hakimiyetine son verebilirsiniz.

Kahverengi Ombre

Açık tonlar

Kahverengi Ombre

Saçlarınızda kahverengi tonlarına yer vermek için illa kendinizi koyu renklere hapsetmeniz gerekmiyor. Özellikle ten renginiz buğday ya da açık tonlarda ise saçlarınızda da aynı tonlara yer vererek daha aydınlık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kahverengi doğallığından saç geçişlerinde faydalanmak için saç diplerinizi seçmek ise eğer doğal saç renginiz kahverengi ise sizi uzun süre dip boya sorunundan kurtaracak bir fikir olabilir.

Kahverengi Ombre

Kumrala çalan açık ve küllü tonları, saç uçlarında soğan kabuğu ya da kum sarısı gibi açık tonlara dönüşen saç modelleri ile siz de kahverenginin size uygun tonlarını yakalayabilirsiniz.

Koyu tonlar

Eğer ten renginiz ya da zevklerinizden dolayı saçlarınızda koyu renkleri tercih etmek istiyorsanız kahve-kızıl tonları ile daha alevli bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ombre yoğunluğunu bu iki renk kombininden dilediğiniz tarafın lehine seçebilirsiniz. Üst kısımlarda röfleli olan ancak uçlarda yoğun şekilde renk farkı görülen ombre modellerinde renk geçiş hizasını daha aşağılardan başlatarak kahverengiye vurgu yapmanız da mümkün.

Kahverengi Ombre

Saçlarınızda kahverenginin siyaha çalan tonlarını seçmek üst katmanlarda ombre kullanmak için harika bir zemin oluşturabilir. Renklere vereceği belirginlik ile siyah-kahve tonları, yalnızca tek bir ton için değil kumral, sarı, kızıl gibi farklı renklerin en yoğun ve canlı tonları ile kullanılmaya oldukça müsaittir.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*