Sokak Modasına Sloganlarınızla Damga VurunYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Slogan Baskılı Tshirtler ve Sokak Modası

Sloganlı tshirtler, gençlik yıllarının asi sayfalarından çıkıyor ve 2017 sokak modasının baş tacı olmaya geliyor. Ceketlerden tshirtlere, eteklerden pantolonlara her yanımızı yaratıcı fikirlerle kaplayan sloganlı modeller bu sene sokaklarda sıra dışılığın yüzü olacak gibi duruyor.

Sloganlı Tshirtler Sloganlı Tshirtler
Yazılı tshirtler olarak da bulabileceğiniz bu ürünlerde eskiden yalnızca tshirt modellerine odaklanılsa da artık kot ceketlerden yün uzun eteklere kadar birçok üründe farklı fikirleri hatta sosyal medyadan alışkın olduğumuz ifadeleri görmek mümkün olabiliyor. Siz de asi ya da komik, çarpıcı ya da seksi birçok farklı tarzdan dilediğinizi yalnızca bir yazı ile en iyi şekilde ifade etme fırsatı yakalayın, giyiminizin tarzınızla birlikte fikirlerinizi ortaya koymasına fırsat verin.

Sloganlı Tshirtler
Sloganlı ceketler
90’ların bir klasiği olarak kısa ve bol kesimli kot ceketler, sırt kısımlarında sloganların ifade edilebilmesi için ideal görüntüler sağlıyor. Özellikle basic tshirtler ile kullanıldığında hayat kurtaran bir pratiklik sağlayan kot ceket modelleri asi tarzı tamamlayan kırmızı gül desenleri ya da kuru kafalar gibi armalar ve rozetlerle de renklendirilebiliyor.
Sloganlarına sırt kısmının yanı sıra ön kısımda da rastlayabileceğiniz kot ceketlerin avantajı ise dilerseniz bu detayları sonradan kendinizin de ekleyebiliyor olmanız! Yazılı yamaları dilerseniz terzinizden rica ederek dilerseniz de kendiniz evden sonradan dikebilir, hatta eskidiğini ya da sıradan bir görünüme sahip olduğunu düşündüğünüz ceketlerinizi bu şekilde süsleyebilirsiniz.

Sloganlı Ceketler
Kışın da tarzınızı konuşturun
Kışlık giysilerin tarzınızı yansıtmanıza engel olacağını sanıyorsanız sloganlı giyim parçalarını yeterince incelememişsiniz demektir. Çünkü yün eteklerden uzun kollu sweatshirt modellerine kadar birçok parçada dilerseniz ön kısımda uzun bir şekilde yazılmış yazılar ya da kol kısmında çarpıcı ve gülümseten cümleler olan üst parçaları bulabilirsiniz.

Sloganlı Ceketler
Özellikle 2017 etek modelleri bu konuda fark yaratmakla birlikte sizi sıcak tutarken vücudunuzu sararak daha etkili gösterecek tasarımlarda dahi sloganlara yer verildiğini görebilirsiniz.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*