Sokak Modasında Olivia Palermo’dan İlham AlıyoruzYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sokak Modasının İlham Veren Ünlüleri

Herkesin bildiği gibi sokak modası önerilerini uygulamak ve örnek kombinler yaratabilmek konusunda genellikle ünlü isimlerden ilham alıyoruz. Sokak modasının belirleyicisi olmakla birlikte en başarılı kombinler ile karşımıza çıkan ünlü isimler arasında ayrı bir yere sahip olan zarif güzel Olivia Palermo’nun gündelik şıklığı ise yakından incelememiz altında. Sosyetik güzelin sezona ayak uyduran kombinlerini sizin için inceledik, karar vermek ve modaya uygun olduğu kadar tarzınızı da başarılı ile yansıtan kombini seçmek ise size kaldı.

soka modasi

Olmazsa olmazı paltolar

Sosyetik güzel Olivia Palermo’nun bu sene vazgeçilmezi görüldüğü üzere 2017 sokak modasında oldukça sık gördüğümüz ve bahar aylarında da görmeye devam edeceğimiz uzun ve ince paltolardan oluşuyor. Yeşilin en güzel tonlarından soğuk renklere kadar birçok farklı renk ve tasarımda paltosunu en uzun haliyle cesurca kullanan güzel yıldızın, uzun boyuna ek olarak topuklu botlarından aldığı destek de daha şık görünmesine yardımcı oluyor.

sokak modasi

Rahatlık ve şıklık baş başa

Palermo’nun üzerinde gördüğümüz kombinlerde mutlaka 2017 kış modasına uygun bir parça yakalamak mümkün. Uzun boyunun avantajlarından faydalanarak pantolonlar konusunda rahatça kısa paça kullanmayı tercih edebilen yıldızın, üst giyiminde ise payetlerden kalın şallara kadar birçok sezon trendini görebiliyoruz.

sokak modasi

Uzun elbiselerin yün olması nedeniyle sağladığı rahatlığı sokak şıklığı ile birleştiren Palermo, uzun elbiseleri tek başına kullanmanın da yeterince şık bir görünüm yaratabileceğinin adeta ispatı niteliğinde bir duruş sergiliyor.

sokak modasi

Vazgeçilmezi olan ince burunlu ince topuklu ayakkabı modellerinden yün ve uzun elbisesi ile birlikte de faydalanan yıldız, saçlarında ise sahil dalgalarını hissettirerek modanın daha da içine dalıyor. Sade şıklığın garanti altına alındığı kombinlerinde Palermo’nun şüphesiz payetli ceketleri diğer dikkat çeken parçalar arasında başı çekiyor.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*