Sokak Modasında Yeni TrendlerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sokak modası modanın vazgeçilmez nabzıdır. Ekranların halka maal olmuş kısmıdır bir anlamda. Bakımlı kadınların her zaman bakımlı olduklarının ispatı olan sokak modası dizaynı size aradığınız her türlü moda sorusunun cevabını verir.

dağınık yaka kazak

 

Dışarıya çıkıp şöyle bir bakarsanız hanım hanımcık nasıl giyinilir, asi genç kız modası, iş kadını giyim örnekleri, yeni annelerin moda önerileri gibi bir senteze ulaşırsınız. Jean şıklığı, minik çiçek desenli kumaşların bahar esintisi, asimetrik eteklerin hareketliliği ve maskülen elbiseli ciddi hanımların boy göstermesi gibi tüm çeşitliliği görebilirsiniz. Elbise ve çanta uyumundan ayakkabı tasarımlarına dair her şey sokakta…

kaban stiletto

2017 kış sezonunda yine rahatlık ön planda. Bu yıl pastel renkler rövaçta olacak ve kışın soğuk havasını ısıtacak. Göreceğiniz tatlı tonlamalar sayesinde bu kış ve tüm yıl güzel bahar rüzgarları eseceğe benziyor. Bebek mavisi ve gülkurusu renkleri karşınıza çıkarken sokak modası esintisi sizin de içinizi ısıtacak.

eldiven

Palto ve montlar üzerinde tek renk seçimler dikkati çekse de şal, eldiven ve şapka gibi aksesuarlar sayesinde farklı renk eklemek için şansınız yüksek. Kış sezonu tüylü ve çizgili modeller öne çıkarken bot ve çizmelerde düz ve uzun modeller ön planda yer alacak. Kazak ve bluzlarda dağınık yaka, balıkçı yaka gibi detaylara girilirken palto altına stiletto ile çok şık ve zarif görünebilirsiniz. Pudra rengi palto ve bordo ayakkabı kombini, bebek mavisi palto ve kazak altına kırmızı çizme ve çanta gibi uyumlu tasarımlar sokakları şenlendirecek.

büyük boy çanta

2017 yılında büyük ebatlı el çantaları ve omuzları açıkta bırakan uzun kollu trikolar çok sevildi. Sokakta kış sezonuna yaptığınız kombinler arasında eldiven ve şallarınıza yer vermeyi unutmayın. Hem ısıtacak hem sizi tamamlayacak özellikte örgü modellerle tarzınıza kendi adınızı verebilirsiniz. Botlar, şapkalar, eldivenler, kazaklar derken kat kat giyinmek durumunda kalsanız da güzelliğinizi vurgulayacak küçük farklılıklarla sokak modası rüzgarına kendi farkınızı katın. Üst üste giyerken kilolu görünmemek için uzun ve boyuna çizgili parçalar seçebilir elbise altına uzun çizme giyebilir ya da paltonuzu uzun ayakkabınızı bilekte seçebilirsiniz. Kalın pantolon yerine kışlık kalın çorap seçimi de sizi ince göstermeye yardımcı olur. Üşümemek için kalın giyinmek ama bu giysilerde terlememek de gereklidir. Sağlıklı ve güzel giyinmek için kumaş seçimine de önem verin. Ağırlıklı olarak tam pamuklu kumaşlar tercih ederken naylon giysiler giyinmekten kesinlikle kaçınmalısınız.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*