Sokak Modasının En Parlak Rengi SarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sarı Kombinler

Modern kadınların sokaklardaki tercihi parlak renklerden olurken elektrik mavisi, kan kırmızısı ve portakal turuncularından sonra favorilerimizden bir diğeri de sarı oluyor. En çılgın tonlarında ve en göz alıcı haliyle karşımıza çıkan ve sokaklara güneş etkisi ile parlaklık kazandıran sarıyı sizin için yakından inceliyoruz ve sezonun en son moda trendlerinde sarının duruşu konusunda kararı size bırakıyoruz.

Kürklerin en parlak hali

Modern parçalarda görmeye alıştığımız sarı tonları dar kesim mini yırtmaçlı midi etekler için ideal birer renk olarak görülüyor. Çünkü alt kısımdaki canlılığı dengeleyebilmek amacıyla kısa kazaklardan şifon gömleklere, çiçek desenlerinden düz yünlere kadar birçok tarz ile uyum sağlayan sarı ofis şıklığı konusunda da işlerinizi kolaylaştırıyor. Aynı tonlardaki topuklu ayakkabı modellerinin çeşitliliğinden de faydalanmanıza olanak tanıyan sarı rengini görmeye alışkın olduğumuz halliyle modern tarzlarda görmeye devam edeceğimiz bir sezon bizi bekliyor.

Sarı Kombinler

Bir yenilik olarak renklenmeye başlayan ve 2017 sokak modasında sık sık gördüğümüz bir başka parça olan kürklerde de sarının etkileri hemen dikkatleri çekiyor. Dilerseniz aynı rengin yine modern parçalarla buluşturulduğu tasarımlarla birlikte kullanabileceğiniz sarı kürk modelleri, baştan aşağı canlılığı ile dikkatleri üzerine çekmek isteyen çılgın kadınların etkileyici bir tercihi oluyor.

Sarı Kombinler

Sezonun yeni modası pileler

Yalnızca kürkler değil sezonun diğer hitlerinde de hemen yerini alan sarı rengi, eskiden eteklerden aşina olsak da artık daha çok İspanyol kol ya da omzu açık bluzlarda görmeye başladığımız pileli üstlerde de bulabiliyoruz. Bu can alıcı rengi pilenin yarattığı hareketlilik ile birleştirmek ise tam anlamıyla capcanlı bir görünümün anahtarı niteliğinde.

Sarı Kombinler

Tarzınızı dengelemek istiyorsanız sarı kombinleriniz ile eşsiz uyumu sebebiyle beyaz düz kesim kumaş pantolonlardan faydalanmak klas bir şıklık yaratmanız için öneri olarak görülebilir.

2017 sokak modası, moda trendleri, topuklu ayakkabı modelleri, sarı kombinler

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*