Sokak Modasının En Pratiği Siyah TaytlarYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Siyah Renk Taytlar ve Sokak Modası

Sokak modasında genç yaşlı, ciddi ya da şık her görünümün altın parçası olan siyah taytlar harika kombinler ile kışın gardıroplarımızın baş köşesine geçemeye yine hak kazanıyor. Farklı sokak modası kombinleri için kullanabileceğiniz parlak ya da mat siyah tayt modellerine gelin birlikte göz atalım.

Siyah Tayt Modelleri
Serin günlere tayt
Özellikle serin kış günleri şıklığın kalın paltolar ardına gizlenmeden ön plana çıkarılmasının zor olduğu günlerdir. Bu günlerde alt kısımda ne kullanılacağı ise kafa karıştırıcı olduğunda siyah tayt modelleri yardımınıza yetişmektedir.
Basit kot ceketlerden deri ceket modellerine kadar birçok parça ile birlikte kullanabileceğiniz siyah taytlarınızı daha soğuk günlerde uzun yün kazaklar ya da hırkalarla da birlikte kullanabilir, şal ve atkılar ile serin günleri daha da şık bir görünüme bürüyebilirsiniz.

Siyah Tayt Modelleri
Deri ayakkabıları da kullanmak için hazırlanın. Keza siyah deri botların özellikle platform topuk zımbalı ya da kalın topuklu olanları ile harika bir görünüm yakalayan parlak taytlar kendinden simli ve deriyi andıran dokusu ile asi bir görünüm yakalamanıza yardımcı olabiliyor.
Siyah Tayt Modelleri
Rahat günlere tayt
Temposu yüksek hareketli günlerde de ne giyeceğiniz konusunda sorunlarınızı anında çözen taytlar, spor ayakkabıdan topuklu ayakkabı modellerine kadar birçok parça ile girdiği birçok farklı tarz şekli ile işlerinizi kolaylaştırıyor.

Siyah Tayt Modelleri
Boğazlı kısa kazaklardan salaş bol erkek tshirtlerine kadar birçok farklı şekilde kullanabileceğiniz siyah taytları sportif bir görünüm için siyah güneş gözlükleri, klasik spor ayakkabılar ve sırt çantaları ile de birlikte kullanabilirsiniz.

Siyah Tayt Modelleri
Tayt çeşitleri arasında mat olanların üzerine parlak şeritlerden süslemeler yapılan çeşitler ya da hafif bol olması sayesinde daha rahat bir kullanım sunan çeşitler de görebilir ve bu sayede farklı günlere uygun taytlarınızı çeşitlendirebilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*