Sokak Modasının En Son ve En Beğenilen TrendleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sokaklara bu sezon bu trendler hakim olacak

Sokakların belirlediği moda akımlarının ve trendlerinin gerçek modanın nabzını tuttuğu günümüzde, tarzınızı bu trend anlayışına uygun şekilde belirlemek sanıyoruz ki yanlış olmayacaktır. Öyle ki modanın gerçek yüzünü gördüğümüz ve asıl beğenilerin yansıdığı sokaklar stilimizi oluşturmadan alışveriş seçimlerimizi yapmamıza kadar birçok basamakta asıl ölçütümüz olmuş halde. Bu sebeple sokak modasının bu sezon en çok beğenilen ve en sık tercih edilen trendleri ile sizlerleyiz.

Braletler

sokak modasi trendleri

Sanıyoruz bu sezon kadınların hem en sık konuştuğu hem de en beğendiği trendlerin başın braletler geldi. Braletler ile tshirtlerinize alışkın olduğunuz havanın dışında bambaşka bir hava katmak ve çok daha seksi görünmek mümkün. Basic tshirt modellerini dahi baştan aşağı değiştiren braletlerin bu kadar sevilme ve beğenilme sebeplerinin başında aynı zamanda sağladıkları konfor geliyor. Sutyen gibi rahatsız fikirlere veda etmemizi sağlayan bralet modellerinde önümüzdeki aylarda daha fazla çeşitlilik olacağına eminiz.

Tek metalli gözlükler

sokak modasi trendleri

Kaşlar arasındaki boşluğu tek bir metal parçası ile birleştirerek tek bir hat gibi gösteren güneş gözlüklerinin farklı formlarını bu sene yaz sokaklarında oldukça sık göreceğiniz. Şimdiden etkisini hissettiren bu trendin modelleri içerisinde birçok farkı markanın etkisini görebilir, en çok metalik renklerin tercih edildiğini fark edebilirsiniz.

Doğal ve ince

Bu sene sizi gençlik yıllarına götürecek olan ince tasma kolyeleri sahil modasında görmemiz mümkün. Renkli ip ve boncukların bohem bir hava kazandırdığı kolye modellerinde el yapımı tezgah ürünlerinden ünlü markaların tasarımlarına kadar birçok seçeneğiniz mevcut.

sokak modasi trendleri

Salaşlık hakimiyeti

sokak modasi trendleri

Dağınık ve salak bir görüntü yaratmanın tam zamanı! Kısa shortlarınıza birkaç kesik atın. Kot gömleklerinizin önünü açın, uzun thsirtlerinizi çılgın botlarınızla birleştirin ve sokağa fırlayın.

sokak modasi trendleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*