Sokak Modasının Rahat Yüzü BershkaYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Rahatlığın Vazgeçilmez İsmi Bershka

Sportif şıklığı ile bildiğimiz ve kadınların gözdesini halini almış bir marka olarak yine 2017 sokak modası için tüm gözleri üzerine toplayan Bershka ile rahatlığı, sezonun en moda parçaları ile bulmaya devam ediyoruz. Bershka’da yine farklı havalara kolayca uyum sağlayabilen parçaların yanında düz tasarımları ve sade şıklığı görmek de mümkün.

Bershka

Bershka ile 90’lara dönüş

90’lar modasının punk ve asi tarzının  inceden hissedildiği Bershka tasarımlarında kotun ön planda olduğunu görmek mümkün. Eskitilmiş ya da nostaljik kesimlere yer verilmiş olan kot kumaşlar yalnızca pantolon değil özellikle de kot ceket modelleri ile de karşımıza çıkıyor. Bol kolların, geniş omuzların ve asi dönemlere ait tüm detayların hafifçe kullanıldığı kot tasarımlarında yırtıklara da az miktarda da olsa izin veriliyor.

Bershka

Üst parçalarında ise 90’lar modasına bir atıfta bulunarak daha çok düz tasarımlara ve bu tasarımlarda da yine beyaz rengine yer verildiği dikkatleri çekerken, belin kısa olması konusunda ise farklı alternatifler sunuluyor.

Bershka

Kotunuzun ön planda tutulduğu kombinlerde kazaklar için pantolon başlangıç noktası bitim çizgisi olurken, belinizin hafifçe göründüğü nispeten iddialı üst parçalarını da Bershka rahatlığının ayrıcalığı ile bulmak mümkün olabiliyor.

Sezon modası sizinle

Elbette 2017 kış modasının olmazsa olmazlarının başında gelen uzun paltolar konusunda sokak modasının başını çeken Bershka da sizleri unutmuyor ve kapüşonlu olanların daha çok yer verildiği uzun palto modelleri ile sizlere sıcak bir kış vaat ediyor.

Bershka

Bir yanda kısa ve giderek daralan kotlar dururken, alt parçalarında kumaşın kullanıldığı modellerde hala uzun ve İspanyol paçayı andıran kesimlere yer veriliyor. Tarzını iki yönlü ürünler ile de kullanıcılarına bırakan tasarımcılar, görünen o ki salaş kesimleri daha sık tercih ediyor.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*