Sokak Rahatlığı için En Kolay Kombin ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Rahat Kombin Önerileri

Şık bir kafede hafta sonu buluşması ya da arkadaşlarınızla alışverişe çıkacağınız bir kış akşamı, mekan ya da ortam hiç fark etmeden her atmosfere kolayca uyum sağlayabileceğiniz, bunun için de beyaz, krem, siyah ve gri tonlarının bonkörce kullanıldığı kombin önerileri ile karşınızdayız. Son moda kotlardan, en sıcak yünlere, en şık gömleklerden, en rahat spor ayakkabılara kadar birçok parçanın en ideal şekilde nasıl kullanılabileceğini sizin için derledik.

Biraz salaşlık

Alt kısımlarda bol jeanler görmeye alıştığımız 2017 kot modellerinde küçük kesikler ve kıvrılmış paçalar oldukça salaş bir görünüm sağlayabiliyor. Ancak bu salaş görünüme asıl destek üst parçalarından geliyor ve size soğuk havaları sıcacık geçirmek için kalın yünlerden bol kazaklar tavsiye ediliyor. Bol kazakların kazandırdığı rahatlık, kadınsı ve soft bir urban style yaratırken özellikle dağınık topuzlar ya da salaş at kuyrukları ile saçlarınızı toplamanız da hoş bir hava kazandırabiliyor.

Eğer bir miktar daha şıklık katarak özellikle ofis ortamları ya da ciddi buluşmalar için de benzer kombinler kullanmayı düşünüyorsanız bunun için alt kısımlardaki kesimi biraz daraltmakla işe başlayabilirsiniz. Salaş yünleri ise kazak yerine hırka formunda tercih edebilir, iç kısımda ise belinizden sarkan gömlekler tercih edebilirsiniz.

Spor ayakkabı ile şık olmak

Spor ayakkabı giymenin şıklığınızın önüne geçeceğini sanıyorsanız oldukça yanılıyorsunuz. Spordan daha çok sokaklarda görmeye alıştığımız 2017 spor ayakkabı modelleri bir geleneğe bağlı kalınarak siyah ve beyazın kullanılması sayesinde kombinlerinize rahatça eşlik edebiliyor.

Spor ayakkabılara ciddiyet kazandırabilmek için salaş kazaklar yerine dar ve boğazlı kazak modellerinin düz ancak klas havasından faydalanabilir, yine yünlere hırkalarınızda yer verme seçeneğini değerlendirebilirsiniz.  Bu renklerin kullanıldığı bir kombinin olmazsa olmazları arasında siyah ojenin, siyah el askılı midi çantalar ve siyah güneş gözlükleri olduğunu da unutmayın.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*