Sokak Tarzınızda Ünlü İsimlerden İlham AlınYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sokağa adım attığınız zaman hem şık görünmek istiyor hem de rahatlığınıza önem veriyor ancak hangi parçaları nasıl kullanmanız gerektiği ya da modayı nasıl takip etmeniz gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsanız, sokak modasının belirleyicileri ünlüler ile siz de kendi tarzını oluşturmak için muhteşem fikirler yakalayabilirsiniz.

2017 sokak modası

Rahat görünüm için ünlü tarzlar

Sokak modası dendiğinde bu sene adını en sık duyduğumuz ve her gün yeni bir tarz ile karşımıza çıkan 2017 sokak modası fatihi Gigi Hadid ise tarzında rahatlığı ve sportif görünümü ön plana koyanlardan.

2017 sokak modası

Ünlü model daha çok serseri görünümü yaratacak parçalar kullanmayı sevse de mutlaka bir noktada yarattığı dekolte ya da transparanlık ile kadınsı görünümde kıvamında bir denge yaratmayı da ihmal etmiyor. Kot ceket modelleri Hadid’in favorileri arasında yerini alırken, dar shortlar ile bu bolluğu dengeleyen ünlü model gündelik hayatında ayrıca dar altlar ile bol sweatshirtleri de sık sık tercih etmektedir.
Rahatlık denince akla gelen bir diğer ünlü isim olan Rihanna ise yine bol sweatshirtleri kendince farklı yorumlayarak kısa kot modelleri modasına uyum sağlıyor ve şarkıcı olmazsa olmazı naif topuklu ayakkabıları ile sıra dışılığı bir seviye ileri götürmeyi de ihmal etmiyor.

sokak modası

Şık görünüm için ünlü tarzlar

Eğer şık görünmek diyorsak akla ilk gelecek isimlerden biri olan son dönemin en ünlü model ve fenomenlerinden Kendall Jenner’ı listemizin başında anmazsak olmaz.

sokak modası

Şık giyimini genelde sade ve klasik çizgilerin farklı tonları ile birleştirerek ortaya koyan ünlü isim göz alıcı fiziğini ön plana çıkarmak için genelde topuklu ayakkabılardan ve derin yırtmaçlardan vazgeçemeyenlerden. Sivri burun sivri topuklu ayakkabı modelleri ile bahsedilen klasikliği yakalayan Jenner, bu senenin en hit parçalarından olan uzun paltosunu pudra ve beyaz renklerin soft uyumu ile de destekliyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*