Sokaklarda Neon Giyim CanlılığıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Parlaklığın akla gelen ilk ismi neonlar

Neon parçalar çılgın kızların sokakları aydınlatmak ve içlerindeki canlılığı tüm sokaklara yaymak için kullandığı giyim parçalarının başında geliyor. Özellikle de baharın gelişi ile gardırobun arka köşelerinden ön tarafına yeniden almaya başladığımız neon renkler, göz alıcı kadınların ilk tercihleri arasında. Peki neon renkleri nasıl kullanmalı, kombinlerde nelere dikkat etmeli? Bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası sizleri neon renklerle buluşturmak için modatipste.

neon giyim

Sarı ve pembeler favorimiz

Neon renkler tüm renk skalasını hiç çekinmeden alt üst edebilen bir çeşitliliğe sahip. Öyle ki mor mu mavi mi derken bir diğer vitrinden gözünüze kırmızı ve yeşiller ilişebiliyor.

neon giyim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zıt renklerin kombinlenebilmesi için renk konusunda oldukça cesur davranan neon parçalar, en çok sarı ve pembe renkleri ile 2017’de sokakları hakimiyeti altına almış durumda. Sarı rengin beyaz ve siyahın uyumunda araya girdiği ya da pembenin sarı ile birlikte zıtlıktan doğan bir uyum yarattığı kombinler ile modernizmin öncüsü olmak pek de zor olmayacak.

neon giyim

Nasıl kullanmalı?

Neon renkler başlı başına bir dikkat çekicilik kaynağı. Bu nedenle giyimde dengeyi yakalamanız konusunda ekstra hassas olmanızı gerektiren neon renkler, yanlış kullanıldığında istenmeyen görsel karmaşalara yol açabiliyor. Genelde ya düz olarak ya da etnik desenler üzerinde gördüğümüz neon renklere kombin içerisinde ne kadar çok yer verirseniz, diğer parçalarda sadelikten o kadar çok yana olmanız gerekli.

neon giyim

Örneğin neon pembe gibi iddialı bir rengi kullandığınızda diğer kombin parçalarında abartılı desenlere ya da diğer parlak renklere yer vermek yerine beyaz ya da siyah gibi klasik renklerde parçalar seçebilirsiniz. Ancak bu iddialı görünümde bir doz daha cesur olmak için pembeyi sarı ile kombinlemeniz mümkün olduğu gibi parlak siyah deriden de destek almanız akıllıca olabilir.

neon giyim

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*