Sokakları Işıl Işıl Yapacak Neon Ayakkabı ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Ayakkabılarda neon rengini keşfedin

Neon rengi karşı konulmaz cazibesi ve gözlerimizi ayırmamızı engelleyen çekiciliği ile cesur kadınların moda anlayışının değişmez bir parçası. Özellikle genç ruhlara hitap eden çekici yapısı ile tam bir kışkırtıcılık sembolü olan neon renkleri kombinlerinde kullanmak isteyen kadınların ilk tercihi ise ayakkabıları. Ayakkabı modellerini baştan aşağı farklı bir havaya sokan neon renklerin kullanıldığı modelleri ve kombin örneklerini hep beraber inceliyoruz.

neon ayakkabilar

Neona siyah parlaklığı

Neon renklerin kendine has bir parlaklığı olsa da parlak siyah dokumaların da ne kadar gizemli bir parıltıya sahip olabildiğini biliyoruz. Taytlardan deri ceketlerde birçok parçada kendini bulan siyah parlaklığı elbette her renge gösterdiği mükemmel uyum ile bizlerin favorilerinden biri. Bu iki parlaklığı bir araya getirmek için asi kombin tarzınıza neon renkli bir dokunuşta bulunmanız mümkün. Tüm aksesuarları ve parçaları ile parlak siyah tonlarının kullanıldığı bir günü neon renkleri ile canlandırmayı kesinlikle düşünmelisiniz.

neon ayakkabilar

Farklı  neonlar farklı kadınlar

Tarzınız ne olursa olsun neon renk trendinde kendinize uygun bir yer edinmeniz mümkün görünüyor. Ürün çeşitliliğinde baş döndüren bir bolluk sunan neon renklerin en kolay uyum sağladığı parçalar arasında kot renkleri de yer alıyor. Kısa paça pantolonlar ayakkabılara yaptığı vurgu ile neon renkleri için ideal bir zemin hazırlarken neon renkler içerisinde en çok sarı ve pembe tonlarının kotlarla tercih edildiğini de söylemek yanlış olmayacaktır.

neon ayakkabilar

Neon renklerin arasında karar vermekte zorlananlar için bantları ya da bilek tokaları farklı renkte, kalıbı farklı renkte olan renk uyumundan esinlenen modelleri öneriyoruz.

neon ayakkabilar

Neon renkleri şıklık için değil sportif görünümünü tamamlamak için kullanmak isteyenleri ise sezonun en belirgin modellerini vitrinlere sunan markalar bizleri karşılıyor. Mor ve pembe gibi renklerin spor rutininizi çok daha eğlenceli kılacağını şimdiden görebiliyoruz.

neon ayakkabilar

 

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*