Son Dönemin En Çok Beğenilen Sarı Saç RenkleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Parıldayan sarıların en beğenilen tonları

Işıldayan bir güzellik için saçlarında kadınların ilk tercihlerinden olan sarı, yazın gelişi ile güneş ışıklarını saçlarında taşımak isteyenlerin favori oluyor. Saçlarında sarıyı tercih edecek olanlar ise hangi tonu seçmesi gerektiği konusunda kararsız. Siz de 2017 bahar saçlarının en çok beğenilen ve bu sene en çok göreceğimiz sarı tonlarını keşfedin, sezon trendlerini saçlarınızdan takip edin.

Doğal sarı

Doğallığın saç ve makyaj modasında 2017’nin en beğenilen ve öne çıkan teması olduğunu unutmayın. Saç renginizi değiştirmek istiyorsanız sarı renginden keskin dönüşler yapmak yerine ombreler ya da saç uçlarına renkli boyalar deneyebilirsiniz.

sari sac renkleri

Buz sarısı

Adından da anlaşılacağı üzere soğukluk katılan sarı bir sarı tonu olarak gördüğümüz buz sarısı asi ve marjinal ruhları yansıtmak için ideal olabilir. Alıştığımız sarı saç görünümünün oldukça farklı bir yorumu olan bu tonda farklı örgüler denemek ise keyifli olabilir.

sari sac renkleri

Çilek sarısı

Sarının içine biraz kızıllık katılan bu tonda özellikle canlı ruhların kendini bulacağına eminiz. Turuncuya çalan sarılıkları ve canlılığı ile çilek sarısı siz de 2017 baharı için oldukça ideal bir saç rengi değil mi?

sari sac renkleri

Küllü sarılar

Sarının görmeye alışkın olduğumuz bir hali olan küllü sarılar, bu sene de ombre modasının sarsılmaz tahtından inmeyişi ve özellikle düz saçlarda kullanımı ile kadınları buğulu bir havaya sokması ile yine karşımıza çıkıyor.

sari sac renkleri

Küllü sarı saç tonlarında ise küçük bir detaya dikkat etmek gerekiyor. Soluk ten rengine sahip ya da yaşça olgun kadınları daha yaşlı ve soğuk gösterecek olan küllü renkleri makyaj konusunda tercihleri daha renkli olan genç hanımlara öneriyoruz.

Platin sarısı

sari sac renkleri

Sarının en dobra ve en cesur tonu olan platin, retro görünümün vazgeçilmezlerinden. Açık beyaz ten renginde kendini bulan platin sarısı modernize edilen yorumlar için bob kesim saçlarda daha sık kullanılmaya başladı.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*