Spor Ayakkabıların En Doğal HaliYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

2017’nin Spor Ayakkabı Modelleri Hangileri?

Spor ayakkabılar genelde keskin renklerin tercih edildiği modelleri ile görmeye alışkın olduğumuz bir tarza sahiptir. Fosforlu pembeler, en asi siyahlar derken artık spor ayakkabılar da doğallıktan nasibini almaya başlıyor. Tam nude tonlarını raflara kaldırmaya başlarken, giyimdeki canlılık ayakkabılara dengeleyici bir sakinlikle yansıyor ve nude ayakkabı serileri neredeyse tüm spor ayakkabı markalarının 2017 ayakkabı modasında en güçlü silahı oluyor. Sportif şıklık arayanlar için kadınsı duruşları ve naiflikleri ile rahatlık sunan nude spor ayakkabı modellerini sizin için yakın kadraja alıyoruz.

Spor Ayakkabı Modelleri Spor Ayakkabı Modelleri
Klasik tasarımlara nude zariflik
Klasik spor ayakkabı tercihlerimizin en iddialı isimlerinden olan Converse ve Vans gibi markalar seneye nude serileri ile damgayı vuruyor. Ayakkabı vitrinlerini krem tonları ile donatan markaların en klasik ve en çok tercih edilen tasarımlarına yalnızca doğallık kazandırarak başarıya ulaşması ise rahatına düşkün kadınlar için etkileyici bir seçenek oluşturmuş durumda.

Spor Ayakkabı Modelleri
Klasik Converse hatları genelde genç ve asi bir punk tarzını yansıtsa da nude rengin dokunuşları ile ne kadar etkileyici olabildiğini görüyoruz. Bağcıklarında nispeten koyu hardal tonları taşıyan modeller ise hafif renklendirme arayanlar için ideal seçenekleri oluşturuyor. Spor ayakkabı modellerinde elbette klasik tasarımların yanı sıra farklı çizgiler de bulmak mümkün.

Spor Ayakkabı Modelleri
Farklılık arayanlara alternatifler
Zebra desenlerinin sık kullanılmaya başladığı sportif ayakkabılarda nude renginin kullanımı, fosforlu renklerin yarattığı çocuksu rahatlığı bir anda şıklığa dönüştürebiliyor.
Elbette sokak modasından aşina olduğumuz parlak sarı ve pembelerin yeri ayrı olsa da daha ağır görünümün şart olduğu zamanlar için aynı desenlerin krem renklerinde olanları çok daha şık bir görünüş sunuyor.

Spor Ayakkabı Modelleri
Uzak Doğu tasarımları ise her zamanki gibi alanında en ilginç olmayı başarırken, origamik şekillerden esinlenilen katmanlı tasarımlar spor ayakkabıları daha dikkat çekici kılmayı başarıyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*