Sportif Giyinmenin Bilmeniz Gereken Püf NoktalarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Spor kombinler için dikkat etmeniz gerekenler

Sportif tarz gündelik hayatta hangi yaştan olursa olsun her kadının sağladığı rahatlık ile favorilerinden biri. Özellikle de sportif karakter yapısını yansıtmak isteyenlerin sosyal ilişkilerindeki imajı halini alan sportif kombinler aslında birkaç ipucu ile rahatlık kadar sokak şıklığı da sağlamak için ideal. Eğer siz de sportif kombinlerin rahatlığından ve kolay kullanımından vazgeçemeyenlerdenseniz sizin için sunduğumuz bu giyim tarzının püf noktalarını stil rehberinizi oluşturmadan önce mutlaka incelemelisiniz.

Ünlü isimlerden ilham alın

sportif giyim ipuclari

Genellikle sahne yaşantısı ve kırmızı halı kombinleri ie bildiğimiz ünlü isimler, bu şıklığı gündelik hayatlarındaki rahatlık ile dengelemek için sık sık sportif tarzda giyinerek sokak modasındaki yerlerini alıyorlar. Eğer siz de spor kombinler oluşturmak istiyorsanız trend belirleyicisi bu isimleri takip edebilir ve onlardan ilham alabilirsiniz. Özellikle de Gigi Hadid gibi günümüz modasının gözde ve genç isimleri size bu konuda yardımcı olacak görüntüleri sık sık veren isimlerden.

Rahat ve fonksiyonel

Kombininizi oluştururken kullanım amaçlarınızı da göz önünde bulundurmak giyiminizi sportif kılmanın asıl amacına ulaşmasını sağlayacaktır.

sportif giyim ipuclari

Örneğin çanta kullanmadan kendinizi rahat ve özgür bir şekilde sokağa atmak istiyorsanız bol cepleri olan bir ceket tercih etmeli, para ya da anahtar gibi yanınızda bulunması gerekenleri bu ceplere sokarak çantadan kurtulabilirsiniz. Sportif tarzın  olabildiğince az detay içermesi gerektiğini ve bu sayede kullanışlılık kazandığını hatırlatmakta fayda var.

sportif giyim ipuclari

Özgün olun

sportif giyim ipuclari

Spotif tarzın basic çizgiler dahilinde olması sizleri özgün olmaktan alıkoymasın. Tarzınızı size özgün kılanın büyük parçalar değil, detaylarda gizli zevkler olduğunu unutmayın ve son dokunuşu kendinizden bir parça ile yapın. Bu en sevdiğiniz bere ya da retro bir gözlük olabilir. Uyum konusunda endişeye kapılmayın, tek bir parçanın uyumu bozması zor olacağı gibi size özgü olan da bu tek detayda gizli olacaktır.

sportif giyim ipuclari

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*