Stil Oluşturmada Instagram Fenomeni Adam Galligher’den İlham AlıyoruzYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Fenomenlerden esinlenen kombinler

Fenomen isimlerin neler giydiğinden neler yediğine kadar neredeyse her hareketi takibimiz altında. Eskiden ünlü yıldızları takip edip onlardan ilham alan bizler, artık kendi hayatlarımıza benzettiğimiz hayatların nasıl yorumlanabildiğini sosyal medya üzerinden görerek fikir almaktan daha çok eğleniyor. Peki bu konuda giyimi ile erkeklere örnek kombin fikirleri veren başarılı fenomen Adam Galligher’ı birlikte incelemeye ne dersiniz? Instagram fenomeni Adam Galligher ve onun gündelik erkek giyim kombin örnekleri ile siz de sokakların şık ve modern yüzü olmaya hazırlanın.

adam galligher

Klasik erkeklere klasik şıklık

Sempatik tavırları ile en şık smokinleri bile eğlenceli bir tarzla ortaya koymayı beceren Adam Galligher için şıklık sadece sportif kombinler demek değil elbette. Bu eğlenceli görüntü içerisinde takım elbise ile takipçilerinin karşısına çıkmayı tercih eden Galligher ‘in klasik kombininde kısa paça pantolonların uzun çoraplar ile kullanıldığı dikkatimi çeken ilk detay oluyor.

adam galligher

Sportif günler için sportif şıklık

Spor tarzın en beğenilen kombinlerini sade olduğu kadar dikkat çekici bir şekilde sunan Galligher için pembe renk ya da kesik pantolon gibi tabular yok. Siyah dar paça pantolonundaki dikkat çekici büyüklükteki yırtıkları büyük bir cesaret ile sergileyen Galligher, bu kombininde klasik siyah – beyaz uyumunda ayakkabılar tercih etmiş. Ceketini ise bu fit görünüme uyması açısından dar bir kesimde tercih eden yakışıklı ünlümüz için aksesuar yönünden zincir bileklikler uygun görülmüş.

adam galligher

Ceket boylarının daha da kısaldığı kombinlerde koyu renk kullanımı sayesinde erkeksi çizgiden şaşılmamış olsa da yenilikçi bir görüntü sağlandığı konusunda herkes hemfikir.

adam galligher

Daha ciddi günlerde ise gündüz şıklığı yakalamak isteyenler için keten kumaşın hafif ve rahat dokusunu tercih eden Galligher, bu kombinlerinde ise krem ve mavinin uyumundan faydalanıyor.

adam galligher

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*