Stilinizi Belirlerken İkonlardan İlham AlınYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Stili ile lider olan ikonları keşfedin

Sokakları sallamak için elbette her kadın modayı ne kadar takip etse de kendine ait bir stil belirlemeli. Gerçekten klas kadınlar için asıl moda kendi tarzının trendler ile harmanlanmasından ileri gelmekte ve bu sebeple her daim şıklık mümkün olmaktadır. Bu sebeple senelerdir asla sahip oldukları tahtları sarsılmamış olan stil ikonları ve onların ilham veren moda ipuçlarını kesinlikle siz de kendi çağ ve zevkinize yorumlamalısınız.

stil ikonları

Zamansız parçalar kullanın

Modayı takip ediyor olabilirsiniz ancak her sezon yeni bir hava kazanan modada belli başlı bazı kurallar asla değişmez ya da kendini garip göstermez. Bu kuralların sizin zevk ve fizik yapınıza uygun olanlarını keşfedin ve gardırobunuzu bu doğrultuda düzenleyin. Marilyn Monroe gibi stil ikonlarının sahip olduğu parçaları incelediğiniz takdirde fark edeceğiniz üzere kendi fizik yapınıza uygun zamansız parçaları tercih ettiğiniz takdirde dönem ya da sene ne olursa olsun acil durumlarda elinizi attığınız favori parçalarınız sizi şık göstermek için fazlasıyla yeterli olacaktır.

stil ikonları

Abartıdan uzak durun

Şıklık ile göz doldurmak ya da ihtişamlı bir giyim anlayışına sahip olmak gereksiz abartılar ile değil tam tersi sade bir asaletten ileri gelir. Farklı renkleri elbette kombinleyebilir ve çılgın bir tarz da yaratabilirsiniz. Ancak çizginizin olabildiğince doğal görünmesine özen göstermelisiniz.

stil ikonları

Özgün olun

stil ikonları

Kendinize ait belirgin bir parça bulun ve onunla özdeşleşerek özgünleşin. Audrey Hepburn’ ü ünlü kılan uzun siyah eldivenlerin hala ne kadar popüler olduğunu ve sanatçıyı çağrıştırdığını fark ettiniz mi? Dikkatli baktığınızda her ikonun kendisi ile özdeşleşen bir detaya sahip olduğunu göreceksiniz. Belki ince bir kolyeniz, belki her mevsim taktığınız şapkanız belki de kalın ve farklı bir eyeliner tarzı… Kendinize en çok yakıştırdığınız parçayı artık benimsemeye çalışın.

stil ikonları

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*