Stilinizi Daha Havalı Gösterecek İpuçlarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Stilinizi baştan yaratmanın yolları

 Gardırobunuzda her zaman son moda giysilere ya da pahalı markaların son sezon parçalarına yer vermek tabi ki her zaman mümkün olmayabilir. Ancak stil sahibi bir kadın olmanın illa zengin olmayı gerektirdiğini ya da giyime büyük bütçeler ayırmanın şart olduğunu sanmak ise oldukça büyük bir hata olacaktır. Siz de en hesaplı parçaları en zengin görünüme sahip stile kavuşturmanın yollarını bizimle keşfedin.
 stil ipuclari
Terzinin yolunu tutuyoruz
Mükemmel bir tarza sahip olan kadınların giyim konusunda en büyük önceliklerden biri kendi bedenlerine en uygun giyim parçalarını taşımalarıdır. Vücudunuza tam olarak oturan ve bolluk ya da darlık yönünden sorun yaratmayan giysiler seçmek sizi en şık gösterecek sırrınız olacaktır.
stil ipuclari
Eğer sizi ve bedeninizi iyi tanıyan ve uzun süredir birlikte çalıştığınız bir terziniz varsa bu süreç çok daha başarılı sonuçlar verecektir. Özellikle ceket gibi parçalar ya da kadife gibi sert kumaşlardan yana yapacağınız küçük daraltma değişimleri, giyiminizde çok daha etkili faydalar sağlayacak.
Güzellik detaylarda gizli
stil ipuclari
İyi bir kombinin en önemli şartlarından biri kuşkusuz seçilen parçaların sahip olduğu detaylardır. Örneğin ceketinizin düğmelerini değiştirmek ya da metal süslerini inciler ile değiştirmek, tarzınızı baştan aşağı değiştirecek taktiklerdir.
stil ipuclari
Monokrom tarzı sevmeyi öğrenin
Tek bir rengin farklı tonları ile yapılan kombinlerin gücünü keşfedin. Örneğin koyu renk bir kot pantolon ile açık renk mavi gömleğiniz hoş bir pazar kombini olabilir. Bu kombinlerde hafif bir makyajın yaratacağı etki ise tartışılmaz. Tabi parçalarınızı seçerken zamansız ve kaliteli parçalar seçmeyi de unutmayın.
stil ipuclari
Kıyafetlerinizin türü ne olursa olsun bakımını da ihmal etmeyin. Küçük sökükleri tamir etmek, kazakların tüylerini fırçalamak, ütü ve saklama koşullarına dikkat etmek yalnızca dakikalarınızı alırken sizi daha stil sahibi gösterecek önemli kurallardır.
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*