Takıların En Modern Halini Hirotaka Tasarımları ile KeşfedinYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Modern takılar için Hirotaka

Hirotaka sizi takı tasarımları konusunda en yenilikçi ve modern tasarımlar ile tanıştırmaya hazırlanıyor. 2017 takı ve aksesuar modasının en yenilikçi yüzlerinden biri olan Hirotaka markası, yaratıcı tasarımcıları sayesinde bu sene görmeyi ummadığımız modelleri yeniden gündemde tutmayı başarırken bir yanda da geleceğe yönelik modalara karşı ön görüşlü bir tutum sergilemeyi elden bırakmıyor. Siz de 2017 aksesuar modasını Hirotaka ile keşfedin, sevdikleriniz ve kendiniz için en cazip takı modellerini kolayca seçin.

Parmaklar

Bu sene geçen seneki yoğunluğu ile karşılaşmayı beklemediğimiz eklem yüzükleri Hirotaka ile vitrinlerde yeniden eski tahtını alacak gibi görünüyor. Özellikle farklı boncuk ve şekillerin bir arada kullanılması ilginç ve bir o kadar sıra dışı bir tarz çizerken bu sayede farklı tarzlara ve kombinlere uygun olarak parmaklarımızı boş bırakmadan çıkmamak da mümkün olabilir.

Hirotaka Takilar

Küpeler

Küpe tasarımlarında minimalizmi modern kombinler olarak karşımıza çıkaran Hirotaka takı modelleri, kulaklarda farklılık taşımak isteyen yenilikçi kadınlara göre. Kıkırdak küpelerinden geometrinin ışıltılar ile buluşturulmasına kadar farklı detayları ile imzasını tasarımlarının her noktasına atan Hirotaka, sezonun yeni trendlerini belirlemeye hazır görünüyor.

Hirotaka Takilar

Eklem küpeleri kullanamayanları da farklı olma isteği konusunda mahrum bırakmayan Hirotaka küpeleri, incinin daha ne kadar ilginç hallere girebileceğini sorgulatıyor.

Hirotaka Takilar

Kolyeler

Hirotaka Takilar

Kolyelerde daha çok şehir havasının ve metalik tonların keskinliğinin hissedildiği Hirotaka takı modellerinden birden çok katman kullanılması ince zincirlerin zarafetini pekiştiriyor. Özellikle şehir silüeti ya da doğal motiflerin en minimalist desenlerle karşımıza çıkması, aparat tasarımları konusunda Hirotaka’nın takdirimizi kazanmasını sağlıyor.

Bilekler

Hirotaka Takilar

Yüzük kombinlerine bilekleri boş bırakmayarak destek çıkan Hirotaka tasarımcıları yine sade şıklığı elden bırakmıyor. İnce zincir ya da boncuk dizilerinin kombine halde kullanılması ise bileklerinizin zarafetine vurgu yapmak için fazlasıyla yeterli oluyor.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*