Tatillerde Bakımınızı Aksatmamanız için Pratik Ürün ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Tatillerin kurtarıcı bakım ürünleri

Belki küçük bir kaçamak, belki de eşinizle romantik bir hafta sonu tatili… Tatillerin en büyük kurtarıcısı bakım ürünleri ne olursa olsun kadınların olmazsa olmazı. Peki tatil günlerinde yanınıza ne almalı, hangi ürünleri tercih etmeli? Tatil günlerinizde size yardımcı olacak en pratik ürün önerileri için siz de bizimle birlikte keşfe başlayın.

tatil icin bakim urunleri

Kısa tatillerde yanınıza almanız gerekenler

Eğer seyahatiniz biraz kısa sürecek ise yanınızda en temel bakım ürünlerinizin bulunması yeterli olabilir. Bunun için deodorant, nemlendirici krem, şampuan, saç kremi ve spreyi, tırnak makası ya da törpüsü gibi sık ihtiyaç duyduğunuz ürünleri gözden geçirebilirsiniz.

tatil icin bakim urunleri

Yolculuğunuza çıkmadan önce ürün alışverişi yaparken denediğiniz ürünlerin eşantiyon boylarından da isteyin. Krem gibi ürünlerin deneme boylarını yanınızda taşımak yükünüzü oldukça hafifletecek ve sizi ek bir masraftan kurtaracaktır.

tatil icin bakim urunleri

Seyahat ürünleri seçimi

Sevdiğiniz ürünleri seyahatinizde yanınızda taşımak istiyor ancak büyük paketleri nedeniyle tereddüte düşüyorsanız, bu ürünlerin seyahat boylarını kendiniz de oluşturabilirsiniz. Uçakla seyahat edeceksiniz ürünlerin şişelerinin basınç etkisi ile patlamaması için çok fazla doldurmamaya özen göstererek küçük şişe ve tüplere en sevdiğiniz ürünleri doldurabilirsiniz.

tatil icin bakim urunleri

 

Alışverişlerinizi yaparken özellikle de sık seyahat eden biriyseniz ürünlerinizi bu özelliklere uygun seçin. Örneğin suya dayanıklı ürünler almak, dayanıklı rujlar, kalemtıraş almanızı gerektirmeyen kalemler seyahat anında oldukça pratik olabilir.

tatil icin bakim urunleri

 

Yanınızda ayna taşımak yerine camları makyaj yapmak için kullanabilir, bir losyonu el ve vücut için kullanmanın yanında cilt bazı ya da dudak nemlendirici yapabilir ve zamandan tasarruf için ürünleri kategorize ederek küçük buzdolabı poşetlerine ayırabilirsiniz.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*