Tek Renk Topuklulara Veda Vakti : Ombre Lame TopuklularYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Ombre lame farkı ile topuklular daha da çekici

Ombre kelimesini sanıyoruz ki saçlarda edindiği yerden dolayı tanımayan yok. Bir de bunun üzerine rujlardan tuniklere ombreyi bir çok yerde trend haline dönüştürmemiz ile daha da sağlam bir yer edindiğini görebiliyoruz. Ancak kendini göstermek için seçtiği son alan ayakkabılar olan ombre trendi lame deriden topukluları etkisi altına almış durumda. Daha çekici ve farklı ayakkabılar sahip olmak bu sezon çok daha kolay olacak.

topuklu ombre ayakkabilar

Trendin dikkat çekenleri

Trendimizin en çok dikkat çeken detaylarının içerisinde ince burunlar ve ince topuklar dikkat çekiyor. Senelerdir başta iş yaşamı ve özel etkinlikler olmak üzere tercihlerimiz arasında vazgeçilmez bir konum kazanan bu modelleri ombre renk geçişleri ile birlikte görmek ise hepimizi heyecanlandırıyor.

topuklu ombre ayakkabilar

Kırmızı ve nude tonlarının birbirine zıt olduğunu düşünenler bu iki renk arasında ombre ile sağlanan uyumu gördüklerinde eminiz çok memnun olacaklar. Pek de alışkın olmadığımız bu renk ikilisinin birbirine beklenmedik bir eşlik etme şekli ile karşı karşıya kalan kadınların, lame parlaklığının da eklenmesi ile karşı koyması oldukça zorlu olacak.

topuklu ombre ayakkabilar

topuklu ombre ayakkabilar

Ombre renk geçişleri konusunda tasarımcıların pek de sınır tanımamış olduğunu görmek mümkün. Öyle ki sıradan renklerin koyu tonlara yaptığı geçişlere ek olarak daha da çılgın ruhlara hitap eden fuşya, elektrik mavisi gibi renklerde de aynı tarzın yansımalarını görüyoruz. Bu renk farklılıkları beraberinde kalın platformların eşlik etmesi ile kendi kulvarındaki benzerlerinden elbette çok daha farklı bir çizgi oluşturuyor.

topuklu ombre ayakkabilar

Nispeten ince platformaların gündelik kullanım için daha uygun olacağını sanıyoruz ki söylemeye gerek yok. Ancak bu ayakkabıların ise özellikle yaz kombinlerinde harika görüneceğini eklememizde fayda var.  Aynı tasarım içerisinde kendine ait bir renk yelpazesini yansıtan bu modellerde saçlarımızdan alışkın olduğumuz renk kararsızlığına son verebiliyor olma alternatifini yakalayacağız.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*