Ten Renginiz için En Uygun Nude Ruju KeşfedinYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Nude rujlarda tene özgü seçim

Nude rujlar her ne kadar pembeleri canlandırmaya çalıştığımız bir sezonda olsak da hayatlarımıza yaptığı etkili girişi geride bırakmamıza izin vermiyor. Hem gündelik hem de özel makyajlar için tercih edilen nude rujlar doğal bir etkileyicilik yaratma konusunda hala favorilerimizden. Peki herkes aynı nude ruju tercih ederek güzel bir makyaj oluşturabilir mi? Her üründe olduğu gibi kendinize uygun rengi bulmanın büyük önem taşıdığı nude ruj tercih aşaması için önerilerimizi takip edin.

ten rengine uygun nude ruj

 

Açık tenliler ve nude ruj

Nude ruj kullanırken ekstra hassas olmaları gereken açık tenli kadınlar, soluk ve cansız nude tonlardan kaçınmalı. Doğası gereği çok canlı olmayan bu tonlarda daha enerjik renkler tercih edilmeli. Örneğin pembeyi andıran açık fuşya renklerinde bir nude ton seçimi açık tenliler için idealdir.

ten rengine uygun nude ruj

Görünümü daha canlı kılmak için ise son dokunuşu aynı renk parlatıcılar ile yapmakta fayda var. Turuncu ve sarının alt ve soğuk tonlarında nude rujları ise rafa kaldırmanız gerekli.

ten rengine uygun nude ruj

 

Buğday tenliler ve nude ruj

 

Buğday tenli kadınlar nude ruj seçimi konusunda en çok alternatife sahip olan ve farklı tonların en çok yakışacağı kişiler grubunda yer alır. Ancak bu avantajı dezavantaja dönüştürmemek için ten rengi ile aynı renkte ruj seçiminden kaçınılmalı. Mat ruj modasına uyum sağlamak için tercih edeceğiniz bu şekildeki nude rujlar en çok size yakışacaktır. Renk seçiminde ise favoriniz şeftali tonlarından yana olsun.

ten rengine uygun nude ruj

Esmer tenliler ve nude ruj

Nude ruj tercihlerinde genelde çikolata renkleri tercih etmesi gereken bu cilt rengindeki kadınlar, en çok dudak kalemi seçimi konusunda dikkatli olmalıdır. Ciltlerini kötü bir görünümden korumak adına dudak kaleminin homojen dağılımı ve dikkat çekmemesi oldukça önemli.

ten rengine uygun nude ruj

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*