Trençkot Giymenin Tam Vakti!Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Trençkotlarla sokak kombinleri

Havalar bir serin bir sıcak derken aklınız giyim konusunda bahar aylarında karışıyor. Kalın paltolar için fazla sıcak ancak rahatlamak için de hala serin olan havalarda şık kadınların kurtarıcısı olmaya trençkot modelleri yetişiyor. Bu nedenle siz de inceliği ile rahatlık, görünümü ile şıklık vaat eden trençkot modellerini ve kombinlerini bir an önce keşfetmeye başlayın.

trençkot kombinleri

Uzun modellere uzun etekler

trençkot kombinleri

Uzun trençkot modellerinin hakkını verebilmek için bir miktar iddialı giyinme konusunda cesaret göstermeniz gerekebilir. Özellikle de dökümlü kesimlere sahip bol trençkotlar ince kumaşların serbestliğinin kullanıldığı modeller olarak biraz daha cool bir tarz takınmanızı gerektirir. Siz de eğer uzun trençkot modellerinden yana tercih yapacaksanız, bu görünümü uzun etekler ile birlikte tamamlayabilir, kombininize iddialı görüntüyü ise derin yırtmaçlar ile kazandırabilirsiniz.

Kot kombinleri

trençkot kombinleri

”Kot her şeye olur mu?” dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak trençkot kombinlerinden bahsederken kot kombinlerine değinmeden geçmenin haksızlık olacağını bilmelisiniz. Özellikle de nude renklerde trençkotlar, kotun her rengi ile uyum sağlama özelliği ile sizi acil kombin yaratma zamanlarında kurtaracaktır. Bu görüntüye biraz şıklık ilave etmek istersek animal print desenli babetlerden yardım almanızı öneriyoruz.

trençkot kombinleri

Kombinlerde alt kısımda dar kesim ürünler kullanıldğında bu defa üst kısımda serbestlik yaratmanın sokak modasında denge sağlayan görüntüler elde etmenize yarayacağını biliyoruz. Kotlar gibi taytlar da trençkotların hafif bol ve uzun yapısıne uyum sağlayacak bir diğer fikirdir. Bu nedenle taytların üzerine salaş ve dökümlü ince bir kazak giydikten sonra trençkot ve şallar ile son dokunuşunu yaparak sokaklarda salınabilirsiniz.

trençkot kombinleri

Trençkotları biraz daha farklılaştırmak isteyen hareketli hanımlar için kışlık short modelleri hala rafa kalkmış değil. Kanvas, tüvit ya da süet kumaşlardan kalın shortları ten çorap ya da çıplak bacak üzerine spor lastik çizmeler ile birlikte giyebilir, bu görüntü için erken olduğunu düşünüyorsanız bir trençkot ile bahara uyum sağlayabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*