Ünlü Yıldızlardan İlham Alan Uzun Erkek Saçı ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Ünlülerden ilham alan uzun saçlar

Ünlü yıldızlar yalnızca kadın değile erkek modasının da hem en iyi uygulayıcıları hem de belirleyici isimleri. Saç konusunda da moda referansımız olan ünlü erkekler özellikle son yıllarda daha da popüler olan uzun saçları ile dikkat çekmeyi başarıyorlar. Ünlü yıldızların en çok beğenilen ve tercih edilen uzun saç modellerini siz sevgili okuyucularımız için yakından inceliyoruz.

Katlı kesimler

Erkek saçlarında küt ve katlı kesimler oldukça genç ve salaş bir görünüm için kirli sakallarla birlikte tercih edebileceğiniz erkek saçı modelleridir. Hafif volüm kazandırılarak ortadan ayrılan ve dağınık kalmasına izin verilen bu saçlar, sizi oldukça genç göstereceği gibi ideal uzunlukları ile farklı günlerde kullanabilmeniz için de uygundur.

unlu erkek sac modelleri

At kuyrukları

Erkeklerin uzun saç tercih ettiği zamanlarda en büyük kurtarıcısı olan ensede at kuyruğu modeli, sportif giyime olduğu kadar şık ve sade smokinlere farklı bir hava kazandırması ile de bizlerin beğenisini kazanıyor. Özellikle kulak hizası ve alın üstünden bırakılan birkaç kısa telin bu saçları daha salaş ve sizleri de daha çekici göstereceğini belirtmemizde fayda var.

unlu erkek sac modelleri

Dalgalı uzun kesimler

Saçlarınızı omuzlarınıza kadar uzattıysanız onlara hafif dalgalar kazandırmak daha hacimli saçlar ortaya koymanız için ideal olabilir. Erkeksi bir duruş için bu saçlarda dilerseniz sakalla birlikte tek yana atılan asimetrik yoğunluk da kullanılabilir.

unlu erkek sac modelleri

Uzun ve renkli

Saçlarınızı yeterince uzattıysanız siz de ombre modasını deneyebilir, bu uzun saçların uç kısımlarında geçişli gölgeler ile renklendirebilirsiniz.

unlu erkek sac modelleri

Kıvırcık saçlar

Kıvırcık saçların uzun kesim modellerinden mahrum kalacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Hatta dilerseniz hafif dalgalı saçlarınızı köpük yardımıyla duştan sonra kıvır kıvır bir forma ulaştırabilir ve oldukça sempatik bir görüntü yaratabilirsiniz.

unlu erkek sac modelleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*