Ünlülerden İlham Alan Kısa Ceket ModasıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Serin havalarda bile New York şıklığı

Ünlü isimlerin vazgeçilmez sportif şıklık parçası olan ceketlerin geneline yayılan bitişi bel hizasında olan kısalıklar, kalçanızı belirginleştiren yapısı ve dar, kısa tshirt modasına uyumu ile New York şıklığını tüm sokaklara yayıyor. Özellikle dar pantolonlar ile duruşuna bayıldığımız kısa ceketlerin deriden kota birçok farklı dokuma ve türde karşımıza çıktığını görmek mümkün. Peki hangi kısa ceketler hangi kombinlerde kendi yerini alıyor, bu ceketleri hangi parçalar ile kullanmak gerekiyor? Bütün gardırobumuzun kısalan boyları ile rahat kullanıma imkan verdiği 2017 moda sezonunda son trend kısa ceketleri sizin için inceliyoruz.

Kısa Ceket

Başarılı kombinler

Sezonun en büyük trendleri alt kısımdan ya da üst kısımdan birinden yer verilen salaş ve dökümlü kesimleri diğer taraftan dar ve vücudu saran parçalar ile birleştirmekten yana olurken, dar ve kısa tshirtleri sık gördüğümüz bu kombinlere salaşlık kısa olsa da dökümlü tasarımlara sahip ceketler ile geliyor. Sportif çizgilerin hakim olduğu bu ceketlerde dar pantolonlar genç ve asi görünümü desteklemek için kullanılırken, tarzınıza bağlı olarak bu dar kesim pantolonları hafif yırtıklarla da kullanmak mümkün.

Kısa Ceket

Modern çizgilere sahip parçalar ile de kullanmanızın mümkün olduğu kısa ceketlere daha ince olan formlarında salaşlık kazandırmak için düz inen bol gömlekler eşlik etmesi sağlanabiliyor. Dilerseniz kendinden desenli ince bluzlar ya da kazaklar ile de kış kullanımına uygun hale gelebilen kısa ceketleri kombinlerken modernlik kazandırmak için mat botlar ve battal boy çantalar kullanılabiliyor.

Kısa Ceket

Bahar şıklığı

Kısa Ceket

Baharın serin havalarından güneşli günlerine kadar içinize giyeceğiniz parçalar ile birçok farklı günde kullanılabilen kısa ceket modellerinde asker yeşili gibi mat tonlar kullanımı ise diğer parçalarınızı ön plana çıkarmak için tercih edilebiliyor.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*