Uzun Saçlar için Gül Desenli Saç ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Saçlarınız güller açsın

Saçlarınızı özellikle uzunlarsa şekillendirmenin ve ısı olmadan düzenli ya da hoş göstermenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Ancak saçlarınızda güller açtıracak bu desenli saç modelleri ile siz de baharın canlılığını artık saçlarınızı toplamak için kullanmış olabilirsiniz. Farklı uzunluklarda ve farklı renklerde birçok saçın göründüğünden çok daha kolay uygulayabileceğine emin olduğumuz güllü saç modelleri ile hem özel organizasyonlarda hem de gündelik sokak modasında çok konuşulan isimlerden olacağınıza eminiz.

Kadınsı zarafette saçlar

uzun saclar icin gul modelleri

Saçlarınızda gül biçiminde modellere yer açmak oldukça şık ve zarif bir kadınsılık kazanmanızı sağlayabilir. Topuzların bu biçimde yapıldığında daha büyük ve gösterişli görünmesi sizi biraz düşündürebilir ancak endişelenmeyin, bu saçların sportif ya da gündelik kullanım için de gayet ideal bir hal alabildiğini söyleyebiliriz. Bunun için saçlarınızın bir kısmının sırtınızdan dökülmesine izin verin ve yalnızca üst kısımdaki saçlar ile yarım topuzlar yapın.

Renklerden yararlanın

uzun saclar icin gul modelleri

Farklı renklerden yararlanmak güllerin o can alıcı renklerine gönderme yapmak için akıllıca olabilir. Özellikle kırmızı, bordo gibi gül renklerinin daha sık görüldüğü renklere sahip ombreli saçlarınız varsa bu renk geçişlerinin olduğu bölgelerde dağınık gül tomurcuğu görünümlerine yer vermek, saçlarınızla baharı karşılamanız için birebir.

Gül topuzlar

uzun saclar icin gul modelleri

Saçlarınız özel bir etkinlikte, hatta kendi düğün gününüzde bile gül şeklide topuzlar ile toplayabilir, bu desenin tek bir tanesini bile saçlarınıza taşımanın sizi ne kadar özel hissettireceğini keşfedebilirsiniz.

uzun saclar icin gul modelleri

Topuzlarda gül motifli bitişler yapmak elbette illa ki büyük topuzlar ve organizasyonlara özel şıklıkta saçlar anlamına gelmiyor. Sezonun diğer bir trendi olan örgüleri topuzlarınızla birleştirerek kullanmak, onları bir anda daha sportif kılmak ve bir yandan da zarifliğini kat kat katlandırmak için birebir.

uzun saclar icin gul modelleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*