Vahşi Doğadan İlham Alan Animal Print Modası SokaklardaYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Vahşi doğadan sokaklara

Sokakları vahşi doğanın kendine özgü etkileyiciliği ile bir araya getiren animal print modası aslında bildiğimiz leopar desenlerinden yola çıkıyor. Ancak doğadan esinlenen hemen her deseni kapsayan bu moda, karşımıza birçok farklı alternatif şeklinde çıkabiliyor. Siz de animal print modasını ve bu desenlere sahip parçaları nasıl kullanabileceğinizi öğrenerek doğanın vahşiliğini kendi tarzınız ile bütünleştirin, sokakların en seksi kadını siz olun.

animal print modasi

Öne çıkanlar

Animal print modasını takip edenlerin de bildiği üzere sezonun trendleri arasında klasik desenleri biraz renklendirerek kullanmak yer alıyor. 2017 sokak modasının sınır tanımayan duruşu en alışılagelmiş desenleri bile farklılaştırmadan duramıyor.

animal print modasi

Vahşi hayvanlardan esinlenen figürlerin iri hallerinin içerisine alışkın olmadığımız bir şekilde mavi rengini katmak, baharın gözdesi tulumları çok daha çekici kılıyor. Bu görüntünün yalnızca özel günlerde tercih edilebileceğini ve iş ortamına asla uyum sağlayamacağını düşünüyorsanız bu kadar çekimser olmadan önce İş Kıyafetlerinizi Gündelik Kombinlere Dönüştürmek için Öneriler yazımıza göz atmanızda fayda var.

animal print modasi

Animal print desenleri daha çekici ve göz alıcı kılmak için tamamen bu desenler ile kaplanmış hareketli elbise modellerini incelemenizde fayda var. Öyle ki yaz akşamları için ideal olan bu kadınsı görünüm, siyah bir ceket ve altın sarısı sandaletler ile bir anda bahar gezileri için de uyumlu bir hal alabiliyor. Bu görünümü daha çekici kılan bir diğer detay ise siyahtan sarıya geçiş yapan ombreli saçlar.

animal print modasi

Farklı uyumları deneyin

Leopar desenlerinin hipnotize eden etkisinin yeterince ağır olduğunu düşündüğümüz için uzun yıllar bu desenlere sahip parçaları krem, siyah, beyaz gibi klasik renkler ile tamamlamak zorunda olduğumuzu düşündük. Ancak cesur kadınları tamamen özgür bırakan sokaklar, bu konuda da renkli dünyaların kapılarını sizlere açıyor ve sizden kombin konusunda sınırsız renk seçeneğinden dilediğinizi kullanmanız bekleniyor.

animal print modasi

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*