Yaşını Duyduğumuzda Şaşırdığımız Ünlülerin Gençlik SırlarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Ünlü starların gençlik ipuçları

Ünlü oyuncu ya da şarkıcı kadınlar, hepsi alanlarında başarıları kadar güzellikleri ile de meşhurlar. Hepimizin özenerek ve severek takip ettiği dünyaca ünlü yıldızlar yıllardır değişmeyen görünümlerini korumayı nasıl başarıyorlar? Bakım konusunda dikkat edilen birkaç ipucu ve biraz da özen ile aslında yaşını duyduğumuzda inanamadığımız ünlü kadınlar gibi hep taze bir güzelliğe sahip olmak mümkün. Gelin ünlü yıldızların yıllara meydan okuyan bu görünümlerinin sırlarını öğrenelim.

genc gorunen unlulerin sirlari

Nemlendirme

Birçok ünlü yıldız makyaj ve bakım rutinlerinden bahsederken mutlaka nemlendirme aşamasından da bahsediyor. Cildinizi tanımak ve ona uygun bir ürün seçmek bu konuda anahtar ipucu. Ancak aldığınız ürünü yaz ve kış düzenli kullanmak ve nemlendirmenin yaşlandırma üzerindeki tartışmasız etkisini unutmamak gerek.

genc gorunen unlulerin sirlari

Güneşten korunma

Güneş ışınlarından korunmanın sadece denize gittiğiniz ya da güneşlenmek için şezlong keyfi yapmayı tercih ettiğiniz nadir günlere özgü olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Yaşlı görünümün en büyük etmenlerinden biri olan zararlı Güneş ışınlarından korunmak için her gün ve gündüz saatlerinin tamamında cildinize koruyucu ürünler uygulamanız gerekiyor.

genc gorunen unlulerin sirlari

Temizleme

Ünlüler özellikle katıldıkları davetler ya da çektikleri filmler esnasında yaptıkları ağır makyajlar ile biliniyor. Ancak bu makyaj malzemeleri ne kadar kaliteli ve olumlu etkilere sahip olursa olsun, gözeneklerinin hava almasına izin vermek için makyajınızı temizlemek yaşlılık için alacağınız en önemli önlemlerden.

genc gorunen unlulerin sirlari

Stresten kaçış

Gündelik koşuşturmacanın ve iş yoğunluğunun içerisinden stresten kaçmanın oldukça zor olduğunu biliyoruz. Ancak sürekli tempolu bir yaşantıda olan ve herkesçe bilinen ünlülerin dahi bu konuda kontrol için kendine özgü yöntemleri olduğunu düşünürsek sizin de stresinizi yönetmek için başarılı yöntemler bulabileceğinize eminiz. Size iyi gelen şeylere odaklanın ve gün içinde kendinize zaman ayırın. Zararlı alışkanlıklardan uzak durarak para ve zamanınızı kendinizi rahatlatmaya ayırın. Stresin yaşlanmadaki en büyük neden olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

genc gorunen unlulerin sirlari

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*