Yaz Geliyor! Bahçenizi Eğlenceli Kılacak Yaz Partisi FikirleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bahçeniz bu yaz çok eğlenceli olacak

Yaz geldi kapıya dayandı. Birçoğumuz, özellikle de çocuklu aileler için yazın sıcaklığı demek eğlence demek. Merak etmeyin, eğlence için öyle çok uzaklara gitmenize gerek yok, arka bahçenizde ya da evinizin yeşil bir köşesinde yapabileceğiniz mini partiler ile siz de aile boyu eğlencenin tadını çıkabilirsiniz. Yaz partileri için size özel önerilerimizi keşfederek siz de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için yazın tüm enerjisini hissedeceğiniz eğlenceler düzenleyebilirsiniz.

Karnımızı doyurarak başlıyoruz

yaz partisi fikirleri

Kuracağınız keyifli sofralarda bulunan renkli atıştırmalıklar sizi hem yazın enerjik havasına hazırlayacak hem de oyunlar ve eğlence sırasında acıktığınız anda kurtarıcı olacaktır. Yaz partileri verirken eğer kalabalık bir konuk listeniz varsa hemen dışarı bir masa çıkararak rengarenk bir örtü ile kaplayın. Elinizin altında bulundurduğunuz renkli kartondan tabak ve bardakları kullanarak bulaşığı dert etmekten kurtulun ve masayı miniklerin seveceği pratik atıştırmalıklarla doldurun.

Keyif vakti

Yazın tadını çıkarmak için biraz yeşiller içerisinde vakit geçirmeye ne dersiniz? Eğer bunun için bahçenize pahalı takımlar almanız gerektiğini düşünüyorsanız tekrar düşünün deriz.

yaz partisi fikirleri

Şişme su havuzlarını hazırladıktan sonra içerisini yastık, kırlent ve polar battaniyelerle doldurun. Tam ortaya yerleştireceğiniz bir tepsiyi sehpa olarak kullanabilir ve gün boyu bu keyif havuzunun içinde dinlenmenin tadını çıkabilirsiniz.

yaz partisi fikirleri

Eğlence zamanı

Eğlenmek için sizi yoracak büyük oyunlara ihtiyacınız yok. Tüm aile, sevdikleriniz ve minikler için aynı anda keyifli olacak bir fikrimiz var: Sinema.

yaz partisi fikirleri

Kendi açık hava sinemanızı kurmak için yalnızca gergin bir perde ve projektörü kullanabilir, projektör yapımı hakkında minik bir araştırma yaparak eğer teknoloji bilginize güveniyorsanız kendi sinema sisteminizi bile yapabilirsiniz. Birkaç sandalye ve yer örtüsü ile açık hava sinemasının tadını çıkarmaya hazırsınız demektir.

Eğer çocuklar kamp istiyorsa bırakın doğanın tadını çıkarsınlar. Birkaç geceyi kendi boyadığınız örtülerin altında geçirmek harika bir deneyim olacaktır.

yaz partisi fikirleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*