Yaz Stili Oluşturmak İsteyenlere Özel Stil RehberiYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Yaza özel tarzınızı oluşturun

Yaz yaklaşırken elbette yalnızca mevsim değil stilimiz de beraberinde yenileniyor. Aksesuarlardan saçlara, gardıroptan ayakkabılıklara kadar her alanda yenilik yavaş yavaş kendini hissettirirken bu sene neler giyilmesi ya da hangi trendlerin takip edilmesi gerektiği konusun kafaları karıştırıyor. Ancak size özel hazırladığımız yaza hazırlık rehberi ile siz de kendinize özgü tarzınızı belirlerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenebilir ve baştan aşağı yenilenebilirsiniz.

Saçlara bakım zamanı

yaz stili

Yenilik demek saçlarda başlayan değişim demek. Ancak saçlarınızı renklendirme ya da biçimlendirme öncesinde kışın tüm hasarlarını yok etmezseniz istediğiniz görüntüyü yakalamanız pek de mümkün görünmüyor. Bunun için öncesinde saçlarınızı bakıma alın, bakım yağları ya da kremleri bu konuda en büyük dostunuz. Saçlarınızın kırıkları varsa boya işleminden hemen sonra bu kırıklardan kurtulun.

Aksesuarlara çiçek dokunuşu

yaz stili

Yaza gelişi ile birlikte saç aksesuarlarından renkli güneş gözlüklerine birçok parçanın yeniden gündeme geldiğini görüyoruz. Yalnız bu aksesuar seçiminde kışın etkisini bir an önce yok edin. Bol bol yeşil kullanılan doğal çiçeklerin bu senenin trendi olduğunu unutmayın ve etnik desenlerden ilham alın.

Canlanın

yaz stili

Tarzınızı belirlerken koyu renkleri tamamen kendinize yasaklamayın ancak yaza girmekte olduğunu hatırlayın ve koyu desenlere sahip parçalarda bile turuncu, kırmızı gibi canlı renklere mutlaka yer verin. Bu canlılığınıza enerjik parçaların ve renkli kişiliğinizin eşlik etmesini sağlamaya çalışın.

Takılara doyma vakti

yaz stili

Takılar bilindiği gibi canlılığın enerjinin eşlik ettiği moda parçaları. Bu sene takıların kullanımı konusunda oldukça cömert davranan kombinler yaratın. Kalın bilezikleri ardarda kullanın ya da parmaklarınızı yüzüklerle donatın. Antika görünümlü ve doğal taşlı takıların revaçta olduğunu eklememizde fayda var.

Metalik zenginliği

Yazın gelmesi demek bronz ciltler demek. Bronz cilde en çok yakıştırdığımız renklerin başında gelen dore yani altın renklerini bolca kullanmaktan çekinmeyin. Halhal modelleri, saatler, güneş gözlükleri hatta dövmeler ya da rujlar bile doreye dönüşürken siz de bu trende seyirci kalmayın.

yaz stili

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*