Yeni Kapatıcı Soft Matte Complete Concealer’ı İnceliyoruzYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Nars’tan kusursuz kapatıcılık formulü

Nars’ın yeni kapatıcı ürünü Soft Matte Complete Concealer şimdiye kadar gördüğümüz en yüksek kapatıcılık sağlayan olasının yanında, aynı zamanda yağ içermeyen kremsi dokusu ile makyajında doğal bir pürüzsüzlük isteyenler için kendine hayran bırakacak bir ürün. Bu ürünü farklı kılan ise kapatıcılık kadar cilde nemli ve pürüzsüz bir görüntü kazandırmayı da odak noktasında tutması.

Soft Matte Complete Concealer

Kusurları bulanıklaştırır
Optimal Diffusion Powder özelliği, bu üründe kullanılan özel bir teknoloji. Bu teknolojinin sayesinde ürünün içeriğine ışık yayılımını homojen kılmaya yardımcı olan küre biçimli tanecikler kazandırılıyor. Bu tanecikli yapı sayesinde ayrıca ışık kırılarak optik açıdan en ideal cilt görünüm etkisi sağlanıyor. Ciltteki kusurlar yapay bir şekilde saklanmak yerine bulanıklaştırılarak kapatılıyor ve bu da cildinize doğal bir pürüzsüzlük veriyor.

Soft Matte Complete Concealer

Kapatıcılık özelliği

Soft Matte Complete Concealer, içeriğinde bulunan renkli tozlar sayesinde cildinizle bütünleşen ve gözenekleriniz ile anahtar – kilit uyumu gösteren bir yapıya sahip. Sanıldığı gibi zor temizlenme gibi bir sorunu olmayan bu ürün doğal bir kapatıcılık için cildinizi pürüzleştirmeyi hedefliyor.

Soft Matte Complete Concealer

Kusursuz bir cilt

Nars’ın kapatıcı ürünü Soft Matte Complete Concealer, yalnızca kusurlarınızı kamufle etmek için yanımızda değil. Ürünün formülünde yer alan kolajen peptid tanecikleri ciltte canlandırıcı bir etki yaratıyor. Bu etki sayesinde kırışıklıklarda gözle görülür bir yok oluş sağlanırken, cilt kızarıklıkları ve diğer sorunları da yatışmış oluyor.
Hiyalüronik asit cilde daha sağlıklı bir görünüm sağlamak için cildi nemlendirir, yumuşatır ve dolgunlaştırır.

Soft Matte Complete Concealer

Antioxidant Daily Defense özelliği yani Türkçe tabiri ile günlük aktioksidan savunması yaratan ürün, sizi gün içinde maruz kaldığınız sayısız çevresel etmene yönelik koruma ile de güzelliğinize kavuşturuyor. İçerdiği A, C ve E vitaminleri ile bu kapatıcı, sıradan bir makyaj ürünü olmaktan çok ötede.

Soft Matte Complete Concealer

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*