Yeni Moda Şık ve Havalı Braletler ile Sutyen İşkencesine Son!Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Braletler ile sutyenlere veda, havalı tshirt tarzına merhaba

Sutyenler kadınların dışarı çıkarken kabusu olmakta, saatlerce bizleri sıkması, giysileri uyum sağlaması derdi ve batan ya da rahatsız eden kalıpları ile en büyük çilelerimizden biri olmaktadır. Kadınlarına bu sorununa en şık yoldan cevap veren sezon trendi braletler ise sosyal medyayı kısa sürede etkisi altına aldı. Bralet modellerini birlikte inceliyor ve hangi durumlarda hangi parçalarla kullanmamız gerektiğine birlikte bakıyoruz.

Braletleri keşfediyoruz

Bralet

Sosyal medyayı sallamaya başlayan braletleri eminiz siz de görmüşsünüzdür. Tshirtlerin ya da gömleklerin içinden görünen yoğunluklu olarak siyah rengi kullanıldığı ancak farklı renklerin de izin verildiği braletler sutyenlere benziyor ancak sutyenlerin rahatsız eden tüm özelliklerinden sizi koruyor. Sutyenlerden farklı olarak tel ve sünger gibi parçaları olmayan braletler küçüğk göğüslü olup kalın süngerlere kendini mahkum eden kadınlara da özgürlük vaat ediyor.

Farklı şekilleri ile sutyenlerin dahi sunmadığı bir şıklık sunan bralet modelleri, sutyenlerden farklı olarak desenden ziyade tasarımda farkını ortaya koyuyor. Minimalist ve modern tasarımların şeritlerle oluşturulduğu modellerden dantellilere ya da ince ipli olanlarına kadar braletlerin sınırsız çeşidini bulmak mümkün olabiliyor.

Nerede ve nasıl kullanmalı?

Çizgili ve şeritli tasarımları ile en açık renkli ya da en açık tshirt modelleri ile bile rahatlıkla kullanabileceğiniz ve kamufle etmek bir yana ön plana çıkarmak isteyeceğiniz braletler tarz sahibi görünmeniz için birebir.

Bralet

Aksesuarlar ile kullanıma mani olmayan, hatta sırt ya da göğüs kısmında ek bir aksesuar kullanımına ihtiyaç duymanızı dahi gerektirmeyecek tasarımları ile braletler askılı tshirtler ile kullanmaya bayılacağınız parçalar.

 

Bralet

Yine de kolyeler ile birlikte kullandığınızda, özellikle zincirler ile ince ipleri başarılı bir uyum sağlayan braletler, askılı kullanmak istemeyenler için transparan üstlerle de kullanılabiliyor.

Bralet

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*