Yılbaşı Gecesi Kırmızı ile BüyüleyinYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Yılbaşı gecesi için planlamalar ve alışverişler devam ederken her sene yaşanan bir klasik yine kendini yineliyor ve kırmızı bu sene de yılbaşı modasında albenisi kaybetmeden vitrinlerde yerini alıyor. Kırmızı elbise modellerinden kırmızı rujlara kadar kombininizin her noktasında taşıyabileceğiniz kırmızı yılbaşı temasının olmazsa olmazlarından biri olmasının yanı sıra güzelliğinizi de ön plana çıkarmakta tartışmasız şekilde başarılı bir renk olarak karşımıza çıkıyor.

kırmızı ruj

Tüm dikkat kırmızı dudakların üstüne

Özellikle yılbaşını ev partisi gibi daha samimi bir ortamda geçirecek ancak yine de şıklığından taviz vermek istemeyecek kadınlar için tüm dikkati kırmızı ruj üzerine çekmek akıllıca olacaktır.

kırmızı ruj

Düz ve kusursuz bir cilt makyajı ile birlikte kırmızı ruj kullanmak bu tarz için yeterlidir. Öncesinde nemlendirici ile yumuşattığınız cildinize tüm rengini eşitleyecek şekilde uygun bir fondöten kullanın ve allık ile elmacık kemiklerini aydınlatın. Aydınlatıcı uygulaması ve ekstra yoğun maskara ile göz makyajınızı da tamamladıktan sonra kırmızı bir ruj ile dikkatleri çekmek için hazırsınız.
İddialı kadınlara iddialı makyajlar

Eğer yılbaşı makyajı konusunda kırmızıyı daha iddialı bir şekilde kullanmak istiyorsanız özellikle dış mekanlarda daha ilgi çekici olmanızı sağlayacak göz makyajlarından yardım alabilirsiniz. Siyah jel eyelinerınızı klasik şekilde uyguladıktan sonra kuyruk kısmını ekstra kalın ve hafif kırık bir biçimde uygulayarak grafiksel bir görünüm yaratabilir, yoğun bir maskara uygulaması ile daha iri gözlere sahip olabilirsiniz. Son rötuşunuzu kırmızı rujunuz ile yapmayı unutmayın.

kırmızı elbise

Yalnızca makyajda mı?

Elbette yılbaşında kırmızıyı kullanmanın en etkili yolu onu yalnızca dudaklarınızda değil giysilerinizde de taşımaktır. 2017 yılbaşı modasının en çok dikkat çeken parçalarından olan kürklerin yapay ve siyah olanları ile kırmızı elbisenizi kombinleyebilir, bu şıklığı da siyah çoraplar ve siyah ojeler ile sadeleştirebilirsiniz.

kırmızılı elbise

Daha genç ve eğlenceli bir görünüm isteyen kadınlar için ise bu senenin bir diğer trendinin kırmızı elbiselerde tütü etekler olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*