Yılbaşında Ne Giysem Derdine Son!Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Yılbaşı yaklaşırken tüm kadınların ortak sorunu yılbaşında ne giyilmesi gerektiği oluyor, şıklık yarışına giren kadınların ne giyeceği konusunda ise sezonun trendleri en büyük yol gösterici oluyor. Birbirinden alımlı çeşit çeşit kombin ve güzellikte yarışan parçalar sayesinde yılbaşı giyim önerilerine de canlılık geliyor.

yılbaşı giyim önerileri

Bu kış parlayın

Bu sene 2017 kış modası içerisinde en sık gördüğümüz tasarımlar arasında payetli parçalar başköşeye kuruluyor. Parlaklığı ve genç görünümü ile yılbaşı için de harika bir uyum yakalayan payetli modellerde ise parlaklığın dozajını ayarlamak size ve genç ruhunuza kalıyor.

2017 kış modası

Eğer parlaklık hakkınızı etek modelleri ile kullanmak istiyorsanız gümüş renginin dar kesim ve diz boyu modelleri sizin için hem gece boyu rahat hareket etmeyi hem de yılbaşı temasına uygun bir şıklığı garanti altına alırken, kışın vazgeçilmez rengi bordo ile mükemmel bir bütünlük kazandırılıyor.
Parlaklık konusundaki hakkınızı eğer üst kısımlarda kullanmak istiyorsanız da kombin konusunda en büyük yardımcınız siyah rengi oluyor. Payetli ceketlerin hemen her tonu ile mükemmel uyumu yakalayan siyah renginde bol kalça kesimine sahip kumaş pantolonlar ya da kısa shortlar kullanabilir, tarzınızı ise ister yine payetli babetler ile destekleyebilir ister topuklu ayakkabı modellerinin vazgeçilmez şıklığı ile devam edebilirsiniz.

etek modelleri

Benim tarzım daha klasik diyenlere

Eğer payetlerin sizin için fazla göz alıcı olduğunu düşünüyor ve giyimde daha klasik çizgilerden hoşlanıyorsanız eskiye dönüşün moda olduğu 2017 giyim modasında elbette size uygun parçalar da bir hayli fazla yer kaplıyor.

kadın pantalon

Metalik tonların detaylarda kullanıldığı tülden kabarık etekler ve dar bluzlar size rahat hareketin yanı sıra sevimli ve kadınsı bir şıklığı bir arada sunarken, bu giyim modelleri daha rahat ayakkabılar ile kullanımı sayesinde temposu yüksek geceleri de daha keyifli hale getirebiliyor. Tercihini pantolonlardan yana kullanmak isteyenler için ise bu sene önerimiz yüksek yaka gömleklerden yana oluyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*