Yoğun ve Mat Renklerde Makyaj ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Makyajın en yoğun hali

Makyaj ürünlerinde çeşitlilik arttıkça kafalar karışıyor, hangi makyaj modelinin kendisi için ideal olacağını düşünen kadınların sayısı artıyor. Ancak kararsızlığa gerek yok, çünkü dilerseniz göz alıcı görünmenizi gerektirecek bir davet, dilerseniz önemli bir buluşma için etkileyici görünüm amacınız olsun, mat renklerin yoğun pigmentleri baş döndürmeye yetiyor. Siz de renklerin yoğun hallerinden yola çıkan mat makyaj modellerini bizimle inceleyebilir, kendiniz için en uygun modeli yaratabilirsiniz.

yogun ve mat makyaj

Morun en yoğun hali

Kadınsı bir çılgınlık için tercih edilen mor renginin pembe alt tonlarında olanları, içerisine biraz pembe pigment karıştırıldığı takdirde garanti güzellik için ideal bir zemin hazırlıyor. Kaşların biçimlendirilmesine ek olarak bir de takma kirpik kullanacak olanların bu renklere eşlik edecek en büyük silagı ise kalın eyeliner çizgisi. Eyeliner ile gözlerin üst çizgisini belirginleştirmenin yanında siyah ve mor tonlarının uyumunun yakalanması da makyajınızı daha etkili kılarak lehinize olacaktır.

yogun ve mat makyaj

Koyu tonların derinliği

Koyu renklerin hali hazırda değdiği her köşesini derinleştirmesine ek olarak mat tonlardaki far paletleri ile yaratacağınız makyajlarda etkileyicilik artmaktadır. Bu görünümü tamamlamak için mat rujlardan yardım alabilirsiniz. Özellikle mat rujlarda nude tonlarının geçen seneden kalan sık kullanılma trendinin bu sene de devam ediyor olmasından faydalanmak uygun bir görüntü yakalamaya yardımcı olacaktır.

yogun ve mat makyaj

yogun ve mat makyaj

Yoğun renkleri hep tek düze kullanmak zorunda değilsiniz. Onları biraz aydınlatmak için belirli kesimlerine açık renklerden geçiş yaratmanız oldukça kaliteli bir makyaj esintisi sağlayacaktır. Bordo ya da mürdüm gibi renklere uygun olarak hemen hemen aynı tonda bir far kullanmanız yeterli. Ancak bu mat makyaja asıl uyum sağlayacak olan açık tonlardaki göz başlangıcına yakın ve orta kısımda göz kapaklarınıza dokunuşlarda bulunmanız olacak.

yogun ve mat makyaj

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*